» Poradna » Programy

Jaký program freeware dokáže jeden objekt vyjmout a vložit do jiné.fotky ?

Uvedu příklad - vyfotím se doma, ale po ručním oříznutí a vyjmutí mé postavy tuto vložím do jiného obrazu, fotky, že třeba stojím u Niagarských vodopádů. Někdy se z legrace dělají různé koláže, nevím ale jaký grafický program toto dovede. Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Technicky to zvládne i základní malování co je ve windows. Stačí ti k tomu možnost vybrat nějakou oblast, pak CTRL+C, otevřít druhou fotku a CTRL+V umístit se na korektní místo a hotovo.

PhotoFiltre, nebo složitější GIMP

Jakýkoliv bitmapový editor. Ale ten to SÁM NEUDĚLÁ!

Zbytečné, fakan se nudí: http://www.zive.cz/poradna/vypocet-virtualni... .

Pořád lepší když píše do poradny než kdyby se například rozmnožoval. Protože pak by jsme v poradně měli na chvíli klid, ale po pár letech by tu bylo tolik kreténů že by to zabilo i slona.

To je skvělý postřeh. Dochází tak samovolně k obohacení lidského genofondu.

Nevím, jestli se fakan nudí, ale stejně jako se 'salát' pokouší parodovat příspěvky Michala K., zdá se, že tenhle kopíruje Pavelku. Pamětníci si jistě vzpomenou:http://www.zive.cz/poradna/jaka-freeware-nah... http://www.zive.cz/poradna/ktere-starsi-verz...

Gimp

Poraď i hňupovi a tím poradíš těm, co se na totéž ještě nezeptali

já na tohle používám GIMP. Ale není to nikdy práce na pár kliknutí a ideální je místo myši použít grafický tablet - např. od Wacomu.

Na ořez je grafickej tablet celkem zbytečnej. Není nad klasické laso a postupné ořezávání když zklame kouzelná hůlka :) .