Jaký NAS - Sýťový disk

Prosim o radu ohledně výběru NAS.2 nebo 4 šachtyDěkuji

Odpovědi na otázku

Hlavně aby ten NAS byl sytý...

1) sýťový? to jako FAKT?2) to ako mame vediet ci potrebujes 2 alebo 4 sachty? to by si mal vediet ty, aku potrebujes kapacitu, aky tam chces RAID (ak ho tam chces) a ake disky tam chces davat (kapacitu)

Vezmi 4 šachtový. Má vše to co má ten dvoušachtový plus má dvě šachty navíc.

"banana", to se ptá asi nějaký mimoň

Sýťový...teda jestli tohle není překlep, tak je to...masakr Jinak 4 nebo 2 šachty, to záleží na přesném použití. Někomu mohou bohatě stačit dvě šachty, někomu 4, třeba pokud by chtěl data zrcadlit, nebo pokud potřebuje velkou kapacitu, dosažitelnou pouze třemi nebo čtyřmi disky.

Tazatel se překlepl, chtěl napsat "Sýrový".Nějaký lékař psal propouštěcí zprávu, "...a pacienta předávám do péče jeho praktické lékařky...", jenže se překlepl a místo písmena "é" klepl na klávesu těsně vedle vlevo.

Na trolling ani flame nemáš, tak to zabal, chasníku.

Hovado dokumentující stav společnosti