» Poradna » Mobily

Jaký mobil umí automaticky nahrávat hovory?

Zdravím,hledám mobil, který by uměl automaticky nahrávat jak příchozí, tak odchozí hovory. Měl by být taky odolný a s dlouhou výdrží. Nemusí mít internet, ale měl by mít foťák (nemusí být super rozlišení). Nemusí umět video. Musí mít vlastní mp3 vyzvánění.Díky za tipy! :)

Odpovědi na otázku

K čemu PČR si tvé hovory stejně "zálohuje" již dávno.Dodatek: Čekej je nejpozději do 1/2 toku, kartáček na zuby připraven jistě máš.

Nesmysl. Kdybyste aspon tusil, co se loguje. Fakt ne cele hovory. :o)A to ani nepisu o tom, za jakych podminek k tomu ma PCR pristup.Bez aspon zakladni znalosti problematiky je lepsi se na podobne paranoidni prispevky vykaslat.

NSA sledovala na 100 000 počítačů odpojených od sítě s pomocí rádiových vlnhttp://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/324558... HAHAHA to známe.

Řekl bych, že kterýkoliv s androidem nebo win a příslušnou aplikací pro tenhle účel.Akorát by protistrana měla být upozorněna na to, že je nahrávána.

aj na symbian existuje app

kterýkoliv se symbianem + aplikace Ultimate Voice recordcer http://forum.n73.eu/viewtopic.phpje ale potřeba ještě patch Disable Recording tone, jinak oba uslyšíte každých 15s tón

Na Androidu mi dobře funguje aplikace Automatic Call Recorder; vybrat podle parametrů si můžeš tady:http://www.mobilmania.cz/default.aspcx/katalog-mob...

Automatic call recorder můžu vřele doporučit. Telefon, ať si autor vybere jaký my vyhovuje.

pamatuji, že někdy před rokem dvěma se na různých share serverech držela reklama na nějaký ruský mobil, který nahrával jak hovory, tak přeposílal sms a já nevím co ještě, bylo to určené pro chlapy, kteří si nebyli jisti věrností své partnerky

Cudujem sa, ze tu este nie je ladin s Nokiou 520 alebo 920, lebo tieto telefony su predsa najkrajsie, naodolnejsie, najstabilnejsie... A 920 ma navyse LTE a smartfon bez LTE vlastne nie je smartfon.

Proč zmizela odpověď Ultimate Voice Recorder ? Že by se do redakce dostala vojska varšavské smlouvy Lutonský-Babiš a zavedli po pérostrojce cenzuru?

to je dobry dotaz ale koukam zadna prima odpoved ani tip