» Poradna » Mobily

Jaký mobil ?

Jaký mobil ? Co nejrychlejší s velkou pamětí a velkým rozlišením do 4000 kč

Odpovědi na otázku

Na tohle řeknu jen jedno: za málo peněz, málo muziky - počítej s tím, ale do 4 tisíc bych doporučil tento: http://mobilni-telefony.heureka.cz/prestigio-multiphone-5300...

A nebo pokud chceš vsadit na kvalitu a jistotu: http://mobilni-telefony.heureka.cz/lenovo-a850/

Lenovo se tu a tam kazí. Ale parametrově a výbavou to nejsou rozhodně špatné telefony.

Dival jsem se na recenzi a rikal ze je nic moc...

Promin melo to byt u toho Prestigia

Já ji viděl taky, prestigio je tu pro případ že by ho chtěl kvůli velikosti displeje, lenovo kdyby chtěl něco menšího a spolehlivé, to se podle mě vyplatí mnohem víc.

5ti palcový phone fakt ne.... Seženeš 4-4.5 ? :)

Pokusím se :)

A samsung galaxy s3 mini ? :)

super telefon, mám jej a jsem spokojen

Co takový alcatel one touch idol ultra ? Nebo alcatel one touch c70 nebo nějak tak ? :)

Alcatel idol OT nemá slot na paměťovou kartu (alespon ten co jsem našel) ale navrhuju tyto 3 telefony: http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-g525/http://mobilni-telefony.heureka.cz/prestigio-multiphone-4500... http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-p760-optimus-l9/Jestli si nevybereš klidně se ještě zeptej který je lepší :)

Já ti doporučuji ten huawei :)

Přemýšlím o těchto mobilech : samsung galaxy s3 mini, alcatel one touch idol ultra - že nemá slot na pametovku mi zas tak nevadí...:) a o tom huawei viz. Nahoře :D

Znáš xiaomi? je to ambiciozní čínská značka která vyrábí v součastnosti nejvýkonnější telefon na světě - stojí 10 000 (na českém trhu asi víc) její nejlevnější telefon stojí 3900 kč a vyrovná se telefonům ostatních značek které stojí asi 6000 a víc, věř mi na tomhle neproděláš https://www.mironet.cz/xiaomi-hongmi-red-rice-wc... na mobilenet.cz na něj dělali recenzi: http://mobilenet.cz/clanky/recenze-xiaomi-red... Já mám samsung galaxy s4 a musím říct že za ty peníze máš téměř nic :(

Levný Xiaomi jsou postavené na Mediateku a nejsou to taková výhra. Pokud bys zvažoval Windows Phone, tak zkus http://mobilni-telefony.heureka.cz/prestigio-multiphone-8500...

ty ses vuuul

Promiň ale myslím že k tobě a kapacitě tvého mozku jsem se vyjádřil již včera, tak pokud to umíš začni se chovat jako civilizovaný člověk, díky.

na http://www.etotalk.com/ je jich nepočítaně

jedině lumie ti to splní se 128 GB mikroSD kartou

Nevím na co by mu bylo v telefonu za 4 litry 128gb, navíc jakou lumii myslíš? tu s androidem nebo s windowsem? do windows bych v této ceně nešel ani náhodou.

všechny lumie s wp 8,1 a které mají mikroSD kartu ,třeba i lumie 520.Lumie jsou jen s wp 8 nebo ted už wp.8,1 .Neplet si to s Nokii X. A proč ne 128 GB ? využití se vždy najde.U mojí lumie 1520 se32 GB karta naplnila strašně rychle a i ta 128 GB karta bude sotva stačit .To co jsem měl v notebooku ted budu mít v lumii 1520 - 150 GB ruzných souboru a v záloze ještě 1 TB na onedrive.I na lumii 520 tato karta najde uplatnění jako praktická databáze ruzných souboru k náhlednutí.WP oproti androidu jsou na veškerém hw stejný a funguje stejně rychle a s pamětovou kartou to nesouvisí.Tady spíš jde o to kdo chce levný hw na volání a net ,čí chce výkonný hw na sofistikované hry.

Já w8 nerad ;)

wp 8 a wp 8,1 to je rozdíl mezi dnem a nocí a s GDR 1 je už lepší než android a s officemi 365 máš navíc 1TerraB na Onedrive a v kombinaci s vodafoním 20GB turbonetem prostě jakoukoliv lumii 100% využiješ,U office 365 krom cloudu máš ještě i hodinu volání přes Skype na pevné linky do celého světa v ceně. K mobilu je třeba doplnit i jisté služby jinak není praktický využitý a nezáleží jestli je mobil androidí nebo od Mikrosoftu.Na mobily se musíš dívat pragmaticky a nevyjadřovat se timto spusobem -já ho nerad.WP 8,1 je už prakticky stejně složitý na nastavení jako android páč poslední dvě aktualizace toho hodně přidaly do systému a navíc 8,1 s GDR 1 málokdo zná ,protože je zatím ve vývojářské verzi a tu má asi jen deset procent majitelu wp mobilu.Takže prakticky nevíš ce nejnovější verze wp 8,1 umí a umí toho hodně,A to koncem roku má přijít další vylepšení systému pod GDR 2

Staré Lumie (520) umí jen 64GiB karty. Až nové modely (1320, 1520, 530, 630, 635, 930) umí 128GiB karty.

Xiaomi ale bude tak za 6 a kvalia displeje nic moc, zkus si sehnat nexus 4, iphone 4 ci 4ssamozrejme z bazaru

On psal do 4 tisíc, nevím proč sem teda pleteš nějaké Xiaomi za 6 000, a telefon z bazaru bych radši nekupoval, nemusí se to vždy vyplatit - předchozí majitel tam mohl natahat všelijakou haveť a nebo si na tom telefonu něco dojebal a telefon to citelně zpomalilo, telefon z bazaru je risk, zvlášť iphony - proč by někdo prodával iphone pokud s nímnení něco špatně?

ty mlc hlubce, podivej se jakej kram sis nechal poradit na sestaveni a pak davej cizim radu

Začínáš mě štvát a řadu uživatelů taky - všude kde se objevíš píšeš hovadiny beze smyslu a urážíš lidi - u tématu kde se někomu přehřívala grafická karta si například psal ať si vysaje počítač.... to o tobě myslím dost vypovídá.....

Ty asi telefonům moc nerozumíš co?Neříká ti nic,factory reset nebo jinej?Ať je tam co je tam,koupíš a uvedeš do stavu při koupi a neřešíš...neraď už prosím...

Já to s tím bazarem myslel tak že mohl předchozímu majiteli třeba spadnout na zem a něco se tam mohlo pokazit, to resetnutím nespravíš :)

Našel jsem ten nejlepší pod 4 litry: https://www.mironet.cz/xiaomi-hongmi-red-rice-wc... Tento se ti 100% vyplatí, věř tomu jiný nekupuj.

Nevím , nějak mi nesedí :/

http://mobilenet.cz/clanky/recenze-xiaomi-red... recenze od mobilenet - nejlepší displej v cenové kategorii a výkon rovný telefonu za 6 litrů - xiaomi prodává totiž telefony s výdělkem jen asi 12% takže jsou opravdu levné, ale kvalitní a výkonné jako žádné jiné :)

Například iphone má výdělek 65%, ten tě oškubá, xiaomi ne :)kvalitu máš zaručenou protože spolupracuje s lenovem a částečně s huaweiem :)

Ok díky koupim ho :)

nz, ale xiaomi trošku upravuje android proti lagům - narozdíl od samsungu (ten tam přidává hovadiny jako je touchwiz a systém se zbytečně laguje a různě seká)takže xiaomi má operační systém trošku jiný - ale je velice líbivý a displej má krásné barvy :)

Počkej 6000 :O

Ne stojí 3 900

Ok diky jdu cucet na recenze :DD

Na recenze pozor vše co tam lidé píšou nemusí být pravda, můžou pouze chtít té značce uškodit a nebo telefonům nerozumí, nebo jsou až moc nároční a chtějí od toho telefonu moc, radši se podívej na profesionální recenze od mobilenet, smartmania a takových webů :)

na VergonCZ [188.246.111.xxx] pozor je to kripI ; mele kraviny

Mě napadá tento mobil http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-g630/ má velký displej a slušný rozlišení. Jedině snad, že v české distribuci stojí 4500.

Xiaomi ma HD display do SHARPu jako cervivy jabko,luxusni podivana,HW vybava sqela.Recenze a ja jako vlastnik,mohu jen doporucit.Komunita kolem xiaomi(miui.cz) ti poradi se vsim a vydavaji vlastni verze.Posledni ofiko byla miui 15,predelanou CZ mam uz ver.17 s mnoha vychytavkami,treba i takova prkotina ze druhy slot na sim je plne funkcni 3G, a mnoho dalsiho.Jeste by stal za zminku ZOPO ZP700,pokoupil jsem ho synkovi a je velice ale velice spokojen.

Rozlišení čeho?