» Poradna » Web a internet

Jaký internetový tarif do tabletu?

Ahoj,chtěla bych předplacený internet (datovou SIM) do tabletu*. Používat se bude nepravidelně (doma jen wifi, občas na cestách a na chalupě LTE).Našla jsem tarif Twist Online od T-mobile (0,4 Kč/MB ; rychlost 10 a 6Mb/s). Myslíte že je to výhodné nebo na občasné připojení víte o nějakém levnějším?*tablet je dual SIM

Odpovědi na otázku

Tebe nemusí zajímat rychlost, ale hlavně jaký datový limit na měsíc.

od Vodofone 4GB za 259 Kč, https://tarifomat.cz/akce-turbo/j

A kdyz to vyuzije jeden den v mesici, tak uz to moc vyhodne neni.Shanim neco podobneho - Vodafone bohuzel zrusil tarif "500MB na dva dny za 69Kc"

Tak v dnesnej dobe nemat Flat balik(datovo neobmedzeny, nepriplaca sa za prenesene data) je fakt uz asi zhovadilost.Takze urcite neber nic ine ako neobmedzeny balik.

Pro priklad, muj tablet se mimo WiFi dostane zhura 5x za rok. Takze jakykoli mesicni tarif je proste drazsi.

jojo... a když už jsem mimo wifi, je vyrobení hotspotu na mobilu otácka cca 5sekund... na co platit dva datové tarify když už mám jeden v mobilu a není problém připojení přes wifi nasdílet i pro tablet

Ja som pisal o tarife vseobecne. Kupovat dnes sluzbu s obmedzenym prenosom dat je totalna kravina. Ved sa bavime o par eurach mesacne, neni treba setrit 30KC mesacne a mat obmedzeny program preboha ziveho.

kdo z našich velkých operátorů (O2, Tm, VF) nabízí internetový tarif s neomezenými daty? a kolik za něj chce? nedávno jsem se díval a nic takového u nich neviděl.... předesílám že potřebuji aby na té SIM fungovalo i normální volání, tzn nechci žádnou "datovou SIM"

Vytvoření hotspotu z mobilu nebo přehodit SIM z telefonu mě napadlo také, ale tablet budeme používat dvě, takže nejlepší bude když bude mít nezávislé přípojení. Navíc tablet spotřebuje asi víc dat než mobil protože některé weby otvírá v zobrazení pro pc.