» Poradna » Mobily

Jakou nabíječku vybrat?

Zdravím, chci se zeptat jakou nabíječku mám vybrat k tomuto telefonu: http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-y300/A ne nekupuji ho v celku ,kupuji zvlašte z ověřeného "bazaru".Zajímala by mě také doba za ktreoutelefon nabije nabiječky, DíkyPS: kupuji i novou bateri.

Odpovědi na otázku

Jo tuhle nabíječku tak to je buřt.

Jakoukoliv s microUSB 5V/2A.Nejlépe spínatelný zdroj.Jinak můžeš ,něž ji seženeš,dobíjet z jakéhokoliv USB (PC,TV,Domácí kino atd.)

P.S.Z kabelovou koncovkou microUSB.

Mobil bez nabijecky muze byt kradeny. Touto cestou bych nechodil.

Zdravím, chci se zeptat jakou nabíječku mám vybrat k tomuto telefonu ....------------------------v obchode tu na kterou budete mit(žijete i bez internetu?)