» Poradna » Ostatní

Jakou multifunkční tiskarnu

Dobrý den,mám dotaz. Vybírám multifunkční tiskárnu a rozhoduji se mezi Epson wf-2750 nebo Epson -L365.Co mi můžete doporučit ,je výhoda cartige z venku? A jaký je u těchto produktů levnější provoz?Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud ti nejde vyloženě o podavač listů do skeneru, tak tankový model. Tank tiskne za hubičku origoš inkostem oproti kartridžím a to i alternativním.Sice nemám Epsona, protože nemám místo na nádržky z boku, ale mám tuto bez wifi a řekl bych, že je dokonalá.https://www.czc.cz/canon-pixma-g3400-tankovy...

Díky za radu,ale to co jste mi poslal tak má WiFi ne,jinak asi půjdu do toho tankového modelu.

Má wifi jako nejvyšší model z řady, ale přesně mám tuto https://www.czc.cz/canon-pixma-g2400-tankovy... Našel jsem ji na internetu v akci za 3 000,- a za ty peníze nekup to! Oproti konkurenci má větší černou 135 ml, barvy jako ostatní 70 ml u nás za cenu 140,-ká lahvička. Jak píše kolega, nemá cenu se zabývat alternativním inkoustem, byť je ho lákavých 200ml a 100 ml za lahvičku 100,-ká.Pak můžeš mrknout na Brother a vyšší modely https://www.czc.cz/brother-dcp-t300/174887/p...

Ještě malá otázka,je lepší canon pixma g3400 nebo Epson L365.Četl sem že u canonu si člověk vymění sám tiskové hlavy.Jaka je spolehlivější atd.Diky moc

jasně Epson

jednoznačně je levnější tisk u L365 - do "sajdkáry" dolíváš ink z originálních lahviček a cena je o řád níž než u klasickejch náplní (a nemá cenu řešit ani žádný noname inkousty - nestojí to za to)

Mám L365 asi dva měsíce a jsem s ní nadmíru spokojen. Inkoust téměř neubývá, startuje okamžitě bez nekonečného chroustání jako u Piximy a 70 ml inkoustu přijde na 150 Kč. Na rozdíl od Piximy (měl jsem 5250 a šla do kontejneru) ale nemá bezokrajový tisk (tiskne 3mm bílý okraj) a duplex a neumí potisk CD. Wi-Fi má a skener je stejně rychlý jako u Piximy. Pokud ty chybějící funkce můžeš postrádat, není co řešit