» Poradna » Notebooky

Jakou má tento notebook prodejní hodnotu?

Dobrý den,chtěl bych tento notebook prodat a zajímal by mne váš názor na prodejní cenu. Je zakoupen 10/2016 a je v perfektním stavu bez jakéhokoliv poškození a je stále v dvouleté záruce.popis notebooku http://notebook.cz/clanky/recenze-notebook/2...

Odpovědi na otázku

Tento notebook, Pepiku, ma prodejni cenu presne takovou za kterou by ho nekdo od tebe chtel koupit

Aukro od 1,- koruny

Dobrý den, měl bych zajém o koupi.

Ahoj, počítej ma 5-6tis.

Já bych za to nedal ani to. Za podobnou cenu mohu mít podobně výkonný repas s kvalitním tělem od Dellu / HP a podsvícenou klávesnicí, který se kvalitou zpracování nedá s tímto plasťákem srovnávat.

Musíš to brát tak, že tohle má Core i5, ikdyž ULV a jakžtakž výkonný grafický čip.Navíc tohle má i celkem dobré mechanické zpracování a super chlazení.Podobně vybavené Dell či cokoliv jiného s podsvětlenou klávesnicí do 6tis? Uka

Ano, ta trochu grafika je asi jediné plus. V repasech je to trochu o štěstí, na co člověk narazí. Teď narychlo jsem našel třeba toto:http://www.levnapc.cz/notebook-dell-latitude-e6... Je to sice za 7k, ale má to SSD a rok záruku. Po stránce CPU výkonu je to cca stejné:https://goo.gl/cEZGKZNa práci super, pro pařmeny bez peněz bude jistě lepší ten plasťák s 840M.Kdybych hledal lépe, jistě se najde i něco lepšího.

Ten Dell je 13 vole

No a? Tím líp. Nové 13-14" notebooky jsou při stejné výbavě dražší, vole. A jak jsem psal, nijak zvlášť jsem nehledal. Tady je nějaký 15" i s dokovací stanicí, brašnou a zárukou až 2 roky:http://www.levnapc.cz/notebook-hp-probook-6470b...

Já bych třeba takhle malý nb nechtěl...navíc bez num bloku.To HP dobrý joke...to je jak doporučovat někomu, kdo vybírá rodinný vůz Transita

Já s 13,3" problém nemám, jeden mám doma. Prťavé mi to nepřijde. Je to tak akorát. Ale to je věc názoru.A nikomu nic nedoporučuji, pouze jsem napsal, že já bych za starý plasťák bez záruky tolik nedal, protože existují lepší varianty. Nic víc, nic míň. Za kolik to prodá, záleží jen na jeho prodejním umění a štěstí na kořena.