» Poradna » Ostatní

Jakou hudební službu používáte?

Ahoj, chci se ze zvědavosti zeptat jakou hudební streamovací službu používáte? Já teď zkouším Spotify a Apple Music - oboji na Androidu a na 3 měsíce. Spotify mi přijde že má lepší mobilní i desktop appku. Obsah i kvalita zvuku mi příjde u obojí skoro stejná. U Applu nemusím u písničkách přidávat tolik zvuku ale zase se mi zdá že Spotify je má zvukově čistější. Budu rád za vaše postřehy :)

Odpovědi na otázku

youtube.

Ja jednoznačne Spotify po všetkých stránkach.

youtube a nebo thepiratebay.se.

Svoji sbírku cd ripnutých do lossless a Bandcamp, žádné online sra* ky.

žádnou, hudbu chci mít dostupnou i offline a bez DRM abych já rozhodl, na čem si ji pustil a kolikrát chci.

Co že? Ty si si dovolil poslouchat muziku jakou budeš chtít ty a né jakou ti doporučí vše-hlasné společnosti? To si ale hóóóódně přehmátl.