Jakou grafickou kartu.

Zdravím v mým starým pc mám grafiku GTX 1060 chtěl bych koupit novou grafiku,ješte kupuji monitor s rozlišením 2560x1440 chtěl bych koupit co nejvykonější kartu rozhoduju se mezi GTX 1080 TI a nebo RTX 2080 ..otázka zní jestli se vyplatí RTX 2080 koupit jen kvulí raytracingu protože co jsem koukal na benchmark tak vykon oproti GTX 1080TI není nijak vyrazně lepší,co by jste spíše doporučovali prosím?.....RTX 2080 Ti nechci jelikož nejsem blázen dát za grafiku 35 000.

Odpovědi na otázku

Jen kvuli raytracingu se to samozrejme nevyplati. Mozna u pristi generace, ale u RTX2xxx rozhodne NE!

Kvůli RT to fakt smysl nemá. Pokud tě 1080 Ti a 2080 vyjde +-stejně, je 2080 lepší volba. On je nesmysl za to dávat 26-27k, najdou se o dost levnější kousky.Ale pokud máš možnost koupit 1080 Ti výrazně levněji, není důvod se jí bát.