» Poradna » Notebooky

Jakou cenu má můj notebook?

Dobrý den, jakou hodnotu by jste tak tipovali na tento notebook.Intel Core i5-3230m 2.6 GHz Boost 3.2 GHzGPU nVidia Geforce GT740m 2 GBRAM Kingston 8 GBHDD 750 GB15.6" HD displejWin 10 (možnost Win 8)Speciální edice reproduktorů SonicMasterPůvodní cena +-16 000 Kč, rok a něco málo používaný.

Odpovědi na otázku

Ahoj, celkem pěkný kousek. Na bazaru je kolem 7-8k s tou tvojí GT740m. Máš štěstí, že tam máš Nvidiu konkurenční amd je se prodává za nižší cenu (se stejným výkonem)

A hodnotu má jakou +- ?

No ten tvůj je kolem 7000 - 8000kč a konkurenční amd 8750m začíná kolem 5500kč

Co to tady zase píše za vtipálka, který tomu vůbec nerozumí.Tohle nemá cenu 7-8tis.Tvůj noťas je reálně prodejný do 4tis.

Muj odhad 6400.

Česi zlacňujú ako o dušu. Chcú ťa ojekabátiť, nechoď pod 8000 Kč.

Omyl, nema smysl mazat med kolem ust, kdyz mu za to 8 tisic naprosta vetsina lidi proste neda. Jo, muze natrefit na hlupaka, ale neda se na to spolehat. Vezmi si to z druhe strany - ty by jsi mu za tenhle notebook dal 8 tisic? Predpokladam, ze ne.

Odpoved je dost nerealna.Najlepsie treba pozriet na bazare, za kolko sa podobne zostavy cca predavaju.Pokial je notebook vizualne v TOP stave, da sa vypytat viac ako priemer v bazaroch, ale treba to zdoraznit pri predaji.Pokial je hnusne osuntely, spinavy alebo ine mechanicke vady, tak cena ide pod priemer.Asi tak.

Je jako nový nějakej malej šrám se najde, ale na pohled není vidět :)

Prehistorický NB:chybí systémový SSD.Ostuda, že výrobce něco takového vypustí. Cenu určuje kupující na základě Tvého marketingového umění.IMHO bych něco takového nekoupil.

Ty jo víš co je prehistorický notebook? TOHLE:http://www.ebay.com/itm/Vintage-PC-laptop-TOS... Nebo tohle třeba, dokonce to má jen monochromatický monitor, žádné barvičky http://www.ebay.com/itm/HP-Hawlett-Packard-Mi...

Tak 10 tisic myslim... Otazka je za kolik to lze realne strelit

Cena může být až nevyčíslitelná pokud obsahuje tajné informace dnešní mafie.S tím bych si nezahrával.

kedze nevieme vyrobcu tak cosi medzi 5-8 tisic CZK tak do 250€ v bazaroch v SR

Cenu má takovou, za jakou ho dokážeš prodat. Třeba 20tku. Frštehen?

značka notebooku a model tiež ovplyvnia cenu. thinkpad bude vždy drahší ako ideapad s rovnakými parametrami. poobzeral by som sa teda po rovnakých modeloch s rôznymi konfiguráciami a podľa toho určil cenu. odhadnúť neviem, ale viac jak polovicu, než sii zaň dal, by som nečakal

Nabídni ho v bazaru na internetu za 10 tisíc a) někdo ho koupí, je to OKb) nikdo ho nechce Slevním na 8 tisíc a) někdo ho koupí, je to OK b) nikdo ho nechce Slevním na 6 tisíc a) někdo ho koupí, je to OK b) nikdo ho nechce Slevním na 4 tisíce a) někdo ho koupí, je to OK b) nikdo ho nechceatd. Nebo do koruny v akuru ......