Jaká tiskárna (síť + duplex)

dobrý denchtěl zde přítomné poprosit, jestli by mě neporadili nějaký černobílý duplex, kam se strčí ne USB ale RJ45Jsme malá kancelář tiskneme 20 stran denně a už jsme vystřídali všechno. Epson, Konika, HP, Vrcholem byl nákup HP 1536dnf za 6500, která si ihned po záruce polámala. Nakonec ji někdo sprasil (v) tak, že text je nečitelný.Fakt jsme z toho zoufalí. děkujeme

Odpovědi na otázku

Když se chováte k těm zařízením jako vzteklá prasata, pak není divu!Kdejaké e-shopy mají možnost filtrování, hledej, Šmudlo!

Mlč "MS",ty místní imbecile.

Ta předchozí, co nevydržela, mrcha jedna, byla multifunkce: http://www.czc.cz/hp-laserjet-m1536dnf/8325... . Obávám se, že tazatel bude patřit mezi ty, který za tiskárnu považuje jedině multifunkci. Přesněji netuší, že existují pouze tiskárny.Tohle má řešit IT oddělení zaměstnavatele, nikoliv zaměstnanec.

HP 1536 taky není multifunkce do firmy, ale na doma nebo dětem do školy.Pokud MFP do nějaké malé kanceláře, tak minimálně Multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M225dw nebo raději vyšší řadu Multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M521dn. A pak do toho taky nesmíte rvát repasované tonery, když chcete, aby to chvíli vydrželo.

Pokud tvrdí, že ta kancelářička vyprodukuje dvacet papírů za den, pak i kdyby úředničci "makali" každý den, pak ani zdaleka se nepřibližují doporučené maximální zátěži.Předchůdce této: http://www.czc.cz/hp-laserjet-p1102/75808/p... máme pro své účely na pracovišti, kde rozhodně není bezprašné a dost teplo. Takže pokud dokáží zprasit kancelářské krysy tolik tiskáren, pak je něco špatně a není to v těch tiskárnách.Navíc, tohle řeší IT firmy, ne nějaký úředníček, který ani nedovede napsat základy jako je barva/černobílá, tiskárna/multifunkce, laser/jehličková/inkoust(gel) a cena.

Text je nečitelný díky použití nesprávného spotřebáku.Kup OK472dn a používej pouze originál toner. S ohledem na další popis zřejmě nejste natolik šikovní, abyste zvládli používání neoriginálu.

OKI MB472dnNěco mi užralo kus textu

děkuji za DOBRÝ tip, už nám vícekrát doporučili řešení od OKI.Neoriginální tonery nepoužíváme, protože nám tiskárna vydrží záruku a pak zdechne. Pro záruku se nesmí použít neoriginál, takže cálujem jako blbci v očekávání, že nám nějaká tiskárna vydrží déle. HP LaserJet Pro M225dw nebo raději vyšší řadu Multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M521dn ... záruka a cena tisku? mrknu a pošlu dále ... pro děti 1536dnf? JoPeasi vítěz pokud OKI nebo HP nebudou tisknout levněji, ale toner za 2600 na 7200 stran, to jsem ještě něviděl.MS:Takovým radílkům říkáme Pan Pič . děkujeme o takové rady a že se chováme jako prasata nestojíme.Jak nám odešly tiskárny1. konika : ne MF: mezi vrchem a spodkem písmenka byl bílý pruh ...2. HP: ne MF jede, ale každý papír nutno vkládat zvlášť ...3. konika 1350? nevezme si papír (máme skladem)4. Epson MF: Vůbec netiskne i když papír projede.5. Epson duplex MD 2000 : ne MF nejde vstupní díl tiskárny - nelze připojit ni USB ni LPT6. Samsung - barevná MF: někdy jede jindy se před tiskem vypne7. HP 1536dnf ... 8. ?DĚKUJI NA SCHLEDANOU

Case sensitive! Ale kdo je schopen napsat: "NA SCHLEDANOU", ten drobné nuance ani nepochopí. Předpokládám státní nebo EU instituce, nedovedu si představit jiného zaměstnavatele, kterému by se vyplatil pologramot.To je pro IT oddělení firmy.

Ne to je jen nejakej servisak ... u nas pracujou i takovy co zvorou i instalaci typu Next, Next ... . Nevim jak ted, ale driv nechapali rozdil ani mezi Windows a Office . Proste kdyz zamestnavatel nechce platit normalni mzdu tak tohle je jedine co mu zustane.

Zkus OKI, HP se vyhejbat obloukem. OKI se pouzivaji u nas ve velkem a problemy nejsou.Kazpopadne problemy co jsou u jinych popisovany bych nesvadel pouze na ta zarizeni ... .

Celé je to dáno špatným výběrem. Konica PP 1350 i HP M1536dnf jsou DOMÁCÍ tiskárny, určené pro malou zátěž. Problém s podavačem u PP1350 je znám. Je to dáno levnou konstrukcí tiskárny, kdy papír je v nekrytém zásobníku, práší se na něj a při tisku se vtáhne dovnitř do mechaniky.

Znovu, není stejně důvod aby takto "odešly", když ty kancl krysy toho zase tolik nevytisknou! A pochybuji, že kancelář je jako výrobní prostor, spíše se prostředí bude přibližovat běžné domácnosti.Spíše odhaduji nevhodnou obsluhu a údržbu.

víte, ona jedna tiskárna odešla a tak se koupilo - no znáte to - to nejlevnější. Pak si to někdo vezme dom, vytáhne se jiná, nebo se koupil ten Samsung... bože to byla blbost.když řeknu šéfovi, kup tiskárnu za 20.000,- tak ho odvezou s infakrtem. Copak neznáte jak to na firmách chodí? onehdá se dokonce stalo, že ten HP1536dnf tiskl naopak, písmena bíle a celý papír černý (pdf).díky vybírám Kyoceru, nebo OKI. ten OKI má taky náplň na 10.000 stran, otázka jestli půjde do riskárny za 5 000,-

Ad OKI - větší toner nepůjde, menší a dražší ano.Musíte to šéfovi zdůvodnit ekonomickým propočtem. Spočítejte mu TCO řekněme na 5 let. Díky tonerům vyjde profi tiskárna levněji.

Epsony M200DN (takhle se to spravne jmenuje) mam dva kusy. Oba maji najeto pres 18000 stran a behaji perfektne. Pokud mate takovou poruchovost tiskaren, tak bych zacal uvazovat, zda neni pricina jinde nez v tiskarnach.

na co bych se měl zaměřit, když není úmrtnost v tiskárnách. Zrovna toho Epsona jsem měl nejradši, jel jak pilka. Měli jsme to u jakéhosi odborníka, který konstatoval, že problém je ve vstupním díle, kam se strkaj konektory USB nebo LTP a že taková oprava může stát i 7.000,- což k ceně tiskárny někde okolo 2500 (myslím už nevím přesně) byla neúnosná.to se mi líbí, poradíte? Papír kupujeme ten nejlevnější office za 59-63Kč /balíkděkuji

"...Měli jsme to u jakéhosi odborníka, který konstatoval, že problém je ve vstupním díle, kam se strkaj konektory USB nebo LTP..." Divný odborník. Jak se mohou "pokazit" datové konektory, do kterých se to jen strčí a zapomene a navíc chcete tiskárnu s připojením do LAN?Pokud po drátech nepobíhá Dr. Šáhlá v jednom ze svých nicků, ale to by se projevilo i na jiné elektronice."...Papír kupujeme ten nejlevnější office za 59-63Kč /balík..." Jasně, není ještě "eko"? Že se z toho nějaká kancl pipinka udělala? Sice laserové jsou méně náročné, ale kusy dřevěné hmoty nemají také rády.Pokud jste z IT oddělení, případně servisáček, jak někdo odhadl výše, pak byste snad mohl i utrpět nějaké elektrotechnické vzdělání. Přibližně 500 stránek na měsíc není zase taková zátěž a třeba je srovnatelná s rodinou, kde je více studujících dětí. Pracovní prostředí bude podobné domácnosti, pokud to není v šroubárnách, hutích, dřevodílně, atd.

eletronické vzdělání sice mám, ale z doby, kdy tu byly 3 barevné a 2 barevné televizory. Žádný servisáček nejsem a ani nemáme v naší realitní kanceláři IT oddělení. Tiskárny neslouží jako odkladišté kávy, ani se neskenují kozy nebo pr.dele, a ani dokonce neslouží jako emoční uvolnění.Hledám řešení a NE pič..vský kecy.děkuji za pochopení

Hlavně, když dáte "-" a ani pořádně neumíte opsat, co jsem napsal. Natož abyste vůbec pochopil, co jsem napsal. Kecáte! Jste mladší ročník, nejspíše nějaký frajíreček z OA nebo ekonomky.Řešení je odborník + pro sichr revizní technik.

ekonomku mám taky. Tu ale později. Bolševický vedení podniků, kde se zaúčtovává částka s DPH (tehdy obratová daň ... OD) mě nemohla nic přinést.Š110R stála 38.000,-Kčs ... a těch 34.000,-Kčs byla OD ... dobrý ne? rozdíl VC / MC VC + OD = MC

Jenom by mě zajímalo, kolikabarevné televizory jsou dnes (RGB)Tvůj projev přesně sedí na realitního makléře

no tři ne? Led diody: červená, zelená a modrá ... před 30 lety byly obrazovky jako kopačák = Orava 430, nebo Sitno černobyl? televizní paprsek vodil vertikální a horizontální magnetické pole ... dnes to zvládli za pomoci led diod. už jsme odešli od tématu, škoda.

"Led diody: červená, zelená a modrá" - ty LED diody fakt myslíš vážně ???

tak se na to podívej zblízka, jak by to fungovalo jinak si neumím představit, je to LED technologie. Jak získáš světlo jinak než z led diody, když používáš led technologii. ha Ivan!

Tak to už se nedivím, že ty laserové tiskárny vám tam tak často odcházejí. Že vy tam s nimi děláte laserovou show, třeba když prodáte nějakou pěknou nemovitost s tučnou provizí

MUHEHE MUHEHE

tady někdo neví, jak by asi fungoval řádkový rozklad. Nebo že by tam bylo před těma led diodama stínítko? Hmmm.

Je čemu se smát, pokračuj LCD znamená liquid crystal display (přelož si sám) a LEDky používá na podsvit, dřív CFL trubice... ne že by neexistovaly panely tvořené polem RGB LEDek, ale to bys doma nechtěl.A CRT už tady někteří ani neviděli v chodu :D tak tím nestraš.

Třeba má televizi udělanou ze svítícího velkého reklamního panelu, tam se používá RGB LED technologie.

Prd*el musí být. Heč, mám doma ještě osciloskop, občas mi "tv paprsek" pohoní elektrostatická pole.

Fakt Dr. Šáhlá, jako by se klonoval To jsem vyčerpal smajlíky na rok. Jak teď přesvědčit něco takového, že na tohle je odborná firma, nikoliv on, ač se domnívá, že tzv. "zdravé" tzv. "sebevědomí" je nade vše.Každopádně jsem přesvědčen, že problém není v samotných tiskárnách, ale v obsluze a údržbě. Pokud to má na starosti naše LED dioda, alias revolverový revolver, alias olejový olej,.. Ještě povodit televizním paprskem vertikální a horizontální magnetické pole. Dr. Šáhlá se ještě poučí a něco přidá ke svému "optocoupleru".

Inu, "odporník" ranku Dr. Šáhlé. Téma je mrvení tiskáren, asi se k nim chováte jako k nebohým zákazníkům, kteří vám padli do pracek.Odpověď je odborná firma, ale ne ten váš kamarád a revize rozvodů nn. Na pipky a pipáky v kanclu exhumovat s. Berilju, ten by z nich pravdu dostal.

prosím už na mě nereagujte, pokud mi nechcete poradit a jen blbě žvaníte, to já nepotřebuji. Takových chtytráků, co jen blbě žvaní a nic, těch máme tříčtvtě republiky

Nedám dopustit na staré HP 4L, 5 a 6, pomalé, žravé, ale hodně odolné. Dnešní levné modely jsou stavěné na smrt co nejdřív po záruce. Je doba spotřební...Když nehrozí nákup stroje za 20k+, podívej se po pronájmech. Používáme RICOHy od Impromatu, vydrží opravdu hodně. Dopravu, servis a tonery si řeší majitel, tiskárna přez internet hlásí stav toneru, počty tisků a poruchy, takže příležitostí volat kvůli servisu je minimum