Jak zvyšit vykon pc, tak aby se daly hrát nejnovější hry? (HW)

Mam PC s tímto HW: -Procesor: AMD FX(tm)-8350 Eight-Core Processor 4.00 GHz-Nainstalovana paměť (RAM): 16,0 GB-Graficka karta (-nová-): NVIDIA GeForce GT 630Rád bych si zahrál nejnovější hry alespoň na střední detaily. (GTA V, AC: unity, Dying Light,...) Mohu si dovolit koupi HW do +/- 4 000Kč. (Nechci taktovat procesor)Popřípadě jestli je lepší procesor/grafická kartaProsím za radu a děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ta grafika je odpad na hry hned po vydani. Prihod 2000 na GTX960 nebo R9 280 a jedes vetsinu her pri Full HD na vysoke. Upgrade za 4000 nema cenu. Tez musis mit dostacujici zdroj.

Vám rovněž děkuji za odpověď, cením si ji.

"Graficka karta (-nová-): NVIDIA GeForce GT 630" - nová? A který zapařenec (== intelektuálně nesmělý) koupil zrovna takovou GK, která je leda na akceleraci desktopového prostředí a HW akcelerace videa?

Mnoo.. Na to nemam co řict ale přesto ti děkuji za odpověd.

Pokud máš +- 4k a nějaký mizerný zdroj, vyhoď toho zmetka GT 630 a kup úspornou GTX 750 Ti:http://www.czc.cz/gigabyte-gtx750-ti-ultra-...

Bylo by bezva prozradit i utajovany zdroj.

O tom žádná, ale předpokládám, že úspornou GTX 750 Ti, která nemá ani přídavné napájení, zvládne skoro každý zdroj.Ale bez uvedení zdroje je to jen loterie (i když by to musel být fakt jackpot, aby to nešlo).

Souhlas. V absolutne nwjhorsim vzit GTX750, ale jak jsi pasal, musel by to byt fak jackpot.

Takže i nezdroj, kdo to vybíral?

To neni zdoj, ale odpad. Bud kup normalni zdroj + dobrou grafiku (seasonic s gold certifika i + r9 280 nebo gtx 970) nebo kup za 3700+- GTX750Ti. Nove hry na tom na stredni detaily rozjedes.

Skoro jsi ten jackpot trefil. Ten "zdroj" je pěkný zmetek. Ale i tak to GTX 750 Ti zvládne bez problémů.

Radu máš, já ti jen mohu říci, že grafiku co tam máš to je normální GT polokancl karta, čili já bych se zeptal jinak.Jak se vůbec do "herní" sestavy mohla taková karta dostat? Nemáš to nějakou "hotovku" a lá HAL či HP apod.?

Jak to řict.. "hotovka" a lá HAL či HP apod. to není řekněme že je to výtvor příliš nezkušeneho člověka mužu dodat že já jsem to neskládal.

Tak podle rad i já doporučuji vyhodit / vyměnit dané komponenty s tím zdrojem by jsi nakonec max. tak zahořel bacha na to.

Ani HAL do svých PC necpe LC 600W zmetky. Ten používá OEM řadu Seasonic, případně Chieftec Arena. Toto vypadá na nějakou lidovou tvořivost nebo "super herní PC" z aukra.

Ani se neodvažuji ptát na základní desku a skříň. Nejhorší na tom je, že je špatná doba ohledně cen HW. GTX 750Ti by měl být i ten nezdroj nějakou dobu napájet, ale uvažoval bych i o nové zdroji a hlavně uvěřitelném zdroji od skutečného výrobce zdrojů.

Jen pro info, kolik jsi za to dal ? To ti musel navrhnout někdo kdo tě asi nemá moc rád. Grafika a zdroj totalně KO ale hlavně že je tam zbytečných 16GB RAM.

Taky jsem koukal, protože 16 GB na PC které díky kartě nedá ani výkonné grafické programy pak nevím k čemu ji mít. Ovšem je fakt, že může nahodit virtualizaci XP, W7 a tak pak by se to hodilo. Každému po 4 a na HW mu 8 GB zbude.

Novy zdroj+750Ti jak bylo doporuceno te vyjde nejlevneji.Spatne je,ze neni mc dobra doba na nakupovani hardwaru,dost se zdrazil kvuli vysokemu dolaru.Dost divan sestava,16gb ram,kdyz hram staci 8gb,pokud nemaji spatnou optimalizaci.16 gb ram je dobre akorat na Dying Light nez to fixnou,jsou tam dost velke memory leaky.GT 630 a ten zdoj no comment.Herni grafiky NVIDIA znaci GTX,ten clovek nema vubec paru oPC,jinak by takove zverstvo nemohl dat dohromady,divim se, ze to byl schopen dat dohromady,kdyz tohle vybral.Kabelaz a fany musi uvnitr taky vypadat zajimave .Case snad neni extra svitici??Taky by me zajimala cena .

Jo, děkuji, pro dnešek stačí, to co ste mi napsali je opravdu dobra rada ktere se budu řídit. Kabelaž je v naprostém pořadku. Ale case svíticí opravdu není i přesto že mam WN 7, na pc je ještě nalepka windowsu 98. A cena bohužel není známá. Takže dobrou noc všem :)

Dobře, kdybych se rozhodl koupit grafiku + zdroj, a s cenou by sem mohl jít trochu výše jaké PŘESNĚ by ste mi doporučily?

Jak přesně, ta 750tka a Seasonic výše nejsou špatná rada.

Zdroj v kazdem pripade seasonic s gold certifikaci 400-500WGrafiku dle moznosti:GTX750TiR9 270GTX960R9 280