» Poradna » Web a internet

Jak zviditelnit své video na youtube bez sociální sítě? Děkuji! :)

Ahoj, mám dotaz ohledně videí. Ráda zpívám a myslím si, že mi to jde a hlavně mě to fakt baví. Na youtube jsem nahrála včera video (jenom s fotkou) https://www.youtube.com/watch, pak budu nahrávat s webkou a pořídím lepší vybavení. Víte někdo, prosím, jak mám rozšířit své video? Já nemám facebook a ani jiné sociální sítě. Určitě to nějak jde. Vím, že v roce 2008 (ještě když facebook nebyl tolik v módě a facebook nebyl s YT propojený), tak to šlo snadno, měla jsem u videa i 140 000 shlédnutí, měla jsem přes 50 000 odběratelů, nejdřív to bylo sub for sub, ale já to myslela upřímně a existoval na YT vzkazník a tak. Teď nevím ani, jak se dostat na vzkazník (navíc asi vzkazník není, protože se youtube propojilo s google) a už vůbec, jak mám rozšířit video. Děkuji za nějaké odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Co takhle reklama treba v poradne na zive.cz? Nebo inzerat do blesku. Ono dnes bez sdileni cili socialni site to tezko rozsirite mezi lidi. Druha moznost zaspamovat sve kamose mailem a pak doufat ze to oni nasdili na facebooku nebo jinde.

1. Zbav se iluze, že existuje nějaká univerzální rada na úspěch typu: "Když uděláš A, B a C, tak se dostaví úspěch."2. Vykašli se na "sub for sub" – jsou to jen imaginární čísla, která ti k ničemu nejsou.3. Nespamuj, resp. nevkládej odkazy na svá videa na místa, kde to nikoho nezajímá a spíše to otravuje.4. "Ráda zpívám a myslím si, že mi to jde a hlavně mě to fakt baví." – To je sice hezké, ale uvědom si, že takových, jako jsi ty, jsou tisíce.5. Kup si alespoň trochu obstojnou techniku, aby obraz a zvuk za něco stál.6. Vytvářej videa, která jsou "nějak" zajímavá. (Vím, že je to vágní a neurčitý pojem, ale v tomto případě prostě nejde mluvit konkrétně. Někdo má úspěch s vřeštěním u hraní videoher, některá holka zase s tím, že v oblečení s velkým výstřihem hovoří o různých věcech.) Každopádně rozvíjej své znalosti v oblasti editace videa. Používej (chytře) střih pro oživení videa. Natáčej videa na neobvyklých místech, v různých kostýmech… -> Chci tím říct, že zpívání na kameru automaticky neznamená statické video z pokoje na webovou kameru bez jediného střihu.7. Zkus třeba natáčet (zajímavé) cover verze písní o interpretů, kteří jsou aktuálně na vrcholu hitparád.8. Vkládej odkazy na svá videa tam, kde je to žádoucí – určitě existují nějaká fóra pro začínající muzikanty atp. (Pamatuj ovšem na bod 3!)…každopádně měj na paměti to, že i když uděláš všechno správně, tak se úspěch nemusí dostavit. Takový je holt život.

V podstatě existují dvě možnosti. Natočit něco natolik zajímavého, že si to budou lidé předávat a odkazovat sami mezi sebou a nebo řízená propagace. Nemusí to být jen sociální sítě, ale obecně internet, diskuzní fóra atd. vč. placených reklam. Jinak to v podstatě nejde, neexistuje žádný zázračný nebo snadný způsob, jak se dostat do povědomí. Musíš si uvědomit, že konkurence je obrovská a každý z nich by chtěl být na viditelném místě. Jenže bohužel, úvodní strana vyhledávání má jen omezený počet míst a všichni se na ni nedostanou

Skús to v Tescu pri pokladni ! Po 35 sekundách som to vzdal .....asi nemám ten správny "hudobný hluch"!

tento druh piesne zaujme len velmi malu cielovu skupinu.odvetvie sa vola "marketing".cim viac videi denne pribudne, tym mansia je pravdepodobnost ze bude video zviditelnene.dokonca uz nefunguju ani spravne navolene klucove slova, tak vela je videi na yt.zvlast nove, nie su niajk preferovane, iba zasahom vo vyhladavani a to na blint nerobi nikto.v cine si najimaju ludi ktori klikaju na konkretne aplikacie z apple storu aby boli na prvych miestach po zadani klucovych slov.uvedom si, ze ani lokalna tv, nedava obrovske denne mnozstvo skutocne za ujimavych udalosti vo vlastnej republike, lebo skratka ako sa hovori "medved".vzdy to ciastocne pokryje lokálna mini tv vysielana le lokalne, casto ani to nie, su to výnimky.na svete zije 7,5 miliard ludi. len musis najst sposob ako oslovit cielovu skupinu aby bola ochotna to pocuvat. apropo videla si uz moje video ? :) https://youtu.be/Rt8VmA7bROE

Ona je nějaká Čumákokniha něja PROPOJENA s Tubicí?! Jak a proč?! Je propojená pochopitelně s Google+.A proč by měl mít někdo zájem o něco tak tuctového a nezajímavého? Třeba toto: https://www.youtube.com/watch je daleko zajímavější, je tam um, znalosti, invence,...

Dotaz nevím, ovšem zpěv dobrý, máš talent. Ale jak tu kdosi řekl, pořiď si lepší techniku, nějaký kondenzátorový mikrofon, stačí klidně i nějaký nástrojový, má sice oproti zpěvovým směrovější charakteristiku, ale to pro tvé účely nevadí. Třeba http://mikrofony.heureka.cz/akg-p-170/K tomu externí zvukovku s fantomovým napájením pro mikrák, tobě by asi stačilo i tohle, pokud nenahráváš zpěv a nástroj zároveň:http://shop.disk.cz/maya-22-usb--esi-/Pokud klavír a zpěv nahráváš zároveň, tak je to dobré nahrávat zvlášť na dvě nebo tři stopy (jedna zpěv, druhá mono nástroj (kytara...) nebo dvě stereo nástroj (syntík...)), pak spíš nco takového:http://shop.disk.cz/ur242--steinberg-/A nepřehánět to s efekty (ani na nástrojích, ani na zpěvu), na zpěv máš příliš Hallu, ekvalizace taky opatrně, nezní ti moc přirozeně. Je to škoda, zpíváš si myslím dost dobře a hlas máš krásný, to si zaslouží zaznamenat o hodně lépe. Nepotřebuješ žádnou drahou výbavu, ale tak do těch 10 000 to bude, mikrofon + zvukovka.

Děkuji Ti moc za názor, já ráda zpívám někde, kde je velký prostor, kde se to ozývá, třeba ve sprše! :DTaké ti děkuji za ty rady, já si vše pořídím později, až na to budu mít peníze, nebo prostě budu šetřit. Já jsem spokojená už vůbec s tím, co mám. :D :)) Jinak budu zpívat i bez efektu a ne v koupelně :D Já to budu mít tak hezky různorodé. :)Jsem ráda, že mě tu někdo pochválí!

No, jako chápu že se ti líbí ten zvuk prostoru. Ale v (běžném) sólu je to opravdu spíš na škodu. Nevím na jakých bedýknách své konečné díla posloucháš, na čem děláš konečný "mix+mastering" i to hraje roli, a ne až tak malou.....nevím jaké máš možnosti...zda znáš nějaké muzikanty a tak...nějaké znám osobně, ale muzilant nejsem. Co si myslím, tak že máš dost slušný potenciál. Když jsem viděl nadpis dotazu, tak jsem mi říkál "zas nějaká Hvězdná pěchota"...ne, byl jsem mile překvapený. Fakt. No (polo)(profi)muzikanti by mohli mít taky své připomiínky...já muziku beru nej ušima, i srdcem. A z tebe to srdce tak nějak cítím....myslím že to v sobě máš holka....když doladíš tu kvalitu nahráky....

Děkuji ti. Já se nevyznám moc v technice :D. Nahrávám se přes audiacity, třeba podklad si půjčím z internetu, ale taky si budu hrát na kytaru a kompiluji to v FL studiu. Tak jako znám se s pár lidmi, jsou to vlastně muzikanti, kteří hrají, ale nejsou nějaké slavné osobnosti, jsou slavné v určitém okruhu lidí. Já moc děkuju, já hudbu zbožňuju odmalinka. Tóny jsem znala dřív než abecedu a už jako malá jsem slyšela tóny, že jsem třeba poznala, že tady se hraje c, atp...Jsem ráda, že se to někomu líbí a že se to líbí i mně. Na hudbě je skvělé to, že je to mezinárodní jazyk. Rozumí jí všichni. A je dobře, že hudbu vnímáte srdcem, to je taky podstata té hudby - naslouchat rytmu srdce a vnímat ty krásné zvuky. Já jsem byla normálně schopna s jednou skvělou dámou se ve španělsku domluvit. Ona uměla španělsky, ale neuměla anglicky a já zase naopak! No a i přesto jsme věděli, co si navzájem říkáme. A taky jsme se dorozumívali přes hudbu. Moc jsem ti/Vám vděčná za tvojí/Vaší pochvalu.

Tak video zpěvu ve sprše by nepochybně úspěch mělo Bez toho to bude mnohem obtížnější. Ale vzhledem k tomu, že talent určitě máš, tak je potřeba zapracovat na technické kvalitě a vybrat hudbu, která zaujme víc lidí. Tato sklasba je sice klasika, spousta lidí ji zná, ale hodí se spíš do talentových soutěží, abys ukázala, jak umíš zpívat. Ale kvůli tomu tě nikdo na YT vyhledávat nebude. Je potřeba zpívat něco ne pro ukázku zpěvu, ale pro celkový dojem, tedy vybraný song a provedení. Bohužel naprostá většina začínajících zpíva převzaté písně a na YT je obrovská konkurence. Musíš být lepší, než ostatní. Zpěvem to problém nebude, takže hlavně výběrem songů. A ideální by samozřejmě bylo, mít songy vlastní.

Děkuji :), Já nechci soutěžit, chci být spokojená sama se sebou, nechystám se prorazit, chci být šťastná a aby byli šťastní i ostatní. Nikdo lepší být nemůže, každý vyniká v něčem svém. Samozřejmě, že vlastní tvorba je super, ale spousta lidí se stali známými svou tvorbou poté, co zpívali své OBLÍBENÉ PÍSNIČKY, KTERÉ JIM BYLI VZOREM. :) Děkuji Ti za tvůj názor :)

Takhle, chci, aby o mně lidi věděli, abych je potěšila. Abych potěšila sebe, abych zpívala příjemné písničky a pak vkládala svou příjemnou tvorbu. Nechystám se mít miliony, být nejlepší a vyvyšovat se. Vím, že každý je výborný, nepotřebuji soutěživost. Vždy je mi i divně, když se dívám na talentové soutěže, protože třeba jsou tam lidi, které mají potenciál a třeba nejsou tak ''dostačující'' jako jiní. :)

Je to dobré, ale vymysli vlastní text. Lenona si lidi raději poslechnou v originále.

Děkuju za radu, jo, líbí se mi tvá úvaha, taky mě ovšem napadá další věc. Ono je skvělé neustále vytvářet něco nového. Vlastně když někdo udělá cover, není nic špatného. Když se na to podíváme ze dvou pohledů, jsou to úplně odlišné názory a přitom správné. Z jednoho pohledu to může být jenom kopírování, ale z druhého pohledu to může být nový nápad jak skladbu/ píseň zahrát/ zazpívat. Skladby se také staly známé tím, že je někdo hrál a předával dál, je o tom spoustu knih apod...Je jasné, že originál je originál. Ale každý člověk je originál a proto když by tuto píseň zpívalo 10 lidí, ve stejné či jiné tónině, tak od každého zní jinak. Někdo si tam může hodit improvizované kudrlinky, nebo pozměnit text, tóninu, či hodit recitaci. Taky nebýt coveru od Emeli Sandé písně ''Imagine'', tak bych si na tu píseň ani nevzpomněla, zkrátka jsem poslouchala úplně jinou hudbu. A já jsem člověk, který si vyhledává covery a oceňuji lidi, kteří je dělají, dají do toho kus sebe. Navíc cover beru jako důkaz vděčnosti za krásné dílo. :) I sám John Lennon měl s Beatles spoustu coverů, než měli své hity. Skoro každý tak začínal. Ovšem i osobní tvorba je důležitá. Díky za tvůj názor! :)

hmmm....kdysi jsem nesnášel Covery. Pak jsem zjistil, že to, o čem jsem si myslel, že je oroginál, tak byl cover. A to i staré věci z 80tých 90tých let...a tak...co čtu tohle od tebe, zas jsi mi otevřšela trochu dál oči...neuraž se, ale tohle se mi stává v hospodě u piva se skvělými lidmi a nečekal jsem, že nějakého takového potkám i anionymně zde...ne jako co jsi včil napsala...jeden citát za všechny "A já jsem člověk, který si vyhledává covery a oceňuji lidi, kteří je dělají, dají do toho kus sebe"...upřímně nádnera. NÁDHERA.

Hihi, to potěší. Anonymní nejsem, na internetu mám své pravé jméno a i na videu jsem to já! :)) Třeba píseň ''Love hurts'' od Nazarethů je původně od Everly Brothers, I've got my mind set on you je původně od Jamese Raye. :)Jinak já se neurážím, jsem taky ráda, že tady na fóru může být fajn člověk, který se nebojí chválit. :)

A dokáže být ohleduplný k začínajícímu umělci :)

Spíš umělci, který chce zkoušet něco nového :D (Absolutně nemám tušení, jak tu upravit svůj komentář) :D

nedělejte si iluze, tenhle člověk obvzlášť spíše v poradně škodí, vystupuje tu pod různými nicky, jako např. ms, kde naopak je ,,velice zlý"většinou ve stejných vláknech, pod tímto nickem pak naopak dělá dobrotu

Děkuji za péči

Co kdyz jste to vy? S tim vasim nickem vam taky nemusim verit Bylo by opravdu divne nebyt sam sebou a delat to, co pisete. I kdyby to byla pravda, libi se mi ta krasna cast toho cloveka. :) Ja si nedavam falesne nicky, ne bojim se. I kdyz vy my tezko muzete verit, nemam tu fotku. Ale me muzete duverovat ja napsala dotaz a odpovidam. Proc bych treba ja menila nicky? Chci, abych mela jasno o tom, co jsem napsala. Ovsem u nejaleho duvodu ty komentare byli smazany. :)Dobrou noc a dekuju

ms != Pozitron. Teleport opravdu nemám, abych mohl být za pár minut na druhé straně republiky. A ty naše IP jsou IP standardních providerů, žádné anonymizery, které naopak TY sám používáš. Pochopíš to někdy? Laskavě nešiř lži o druhých v tom, co sám děláš.

Já to třeba chápu :) :D

vůbec jsem netušil že Emily Sandé přezpívala Imagine...tak jsem si to pustil a jsem sakra zklamán.... asi má technicky lepší zpěv než lennon, ale v jejím provedení to "nemá duši" - prostě jí to nevěřím :) a to proti ní nic nemám, zpěvačka je to velice dobrá... myslím že takové let it be by k ní sedělo mnohem více. jinak máš pravdu v tom že Beatles nahráli fůru coverů, na tom z principu nic špatného není... jinak kdyžb se podíváš na naší popovou "špičku" tak vlastní tvorbu nemá prakticky nikdo, buď jsou to covery nebo jim to píše někdo jiný (což za vlastní tvorbu nepovažuju)

byw: ta tvoje verze je pro mne i přes špatnou kvalitu (nebo možná práve pro ni:) lepší nežli od Emily. Jinak tohle je z mého pohledu hodně intimní písnička, takže bych ten projev ještě více zcivilnil. Vždycky když slyším že se to někdo snaží "vyřvávat" tak mi to k tomu prostě nesedí. Nicméně chápu že nejsem v tomto případě běžný posluchač, pro mne to je spíše taková modlitba, jeden z mála textů se kterým se už od mládí plně ztotožňuju... i na svatbě jsme to měli jako první tanec ;)

Děkuji Ti, já už tu verzi nahrála na YT znovu, problém byl v tom, že mikrofón nahrával na pravou stranu. :) https://www.youtube.com/watch Já se nesnažím nic vyřvávat, to by znělo jinak, když řvu je to jinak. Ale to je v pohodě, to je tím, že se neznáme. Jde o to, že chci do toho dát své pocity a své srdce. A já chápu, že se ti ta píseň líbí, pro mě je to také vlastně modlitbou. Kdysi když jsem píseň slyšela, tak se mi nelíbila první věta ''Imagine there's no heaven, it's easy, if you try''. To si skutečně ani neumím představit. Poté jsem pochopila skutečný smysl té písně, je nádherná! :) A je hezké, že jste měl svatbu s manželkou a že jste to měli jako první tanec. Je to hezký nápad :)

Tady vidíte, že platí pravidlo ''Co člověk, to názor'', protože mně se zase líbí, že do toho dala jemnou ženskost. John Lennon to zpíval nádherně, dal do toho srdce, duši, pocity, lásku a podle mě i Emeli, jenom jinak a po svém. :) Já si to zase myslím jinak, ale jinak děkuji za Tvůj názor :)

Letos se rozjíždí další řada Superstár. Tak když ho vyhraješ tak se pak určitě někdo podívá na tvůj YT kanál.

Díky, o Superstar jsem snila v první třídě, když jsem to viděla poprvé. Do té soutěže se vůbec nechystám, ale děkuji za radu :)

jestli máš účet na YT, tak máš dost možná i Google+ účet tak můžeš sdílet tam, třeba to pomůže.

Děkuju za radu:)

no spíš si pořiď kapacitní mikrofon ... protože s takovouhle kvalitou tě nikdo nebude chtít poslouchat

Tomu druhu mikrofonu se říká konedzátorový, i když oba pojmy vystihují totéž.

nejak jsem nad tim nepremyslel, ale samozrejme mate pravdu spravne oznaceni je kondenzatorovy. ja si dycky vzpomenu jenom na to ze kondenzatory ztelesnuji kapacitu

Děkuju, šlo o to, že mikrofon nahrával na levou stranu, ne na obě, už jsem to opravila, video jsem nahrála znovu. Co teď? :) https://www.youtube.com/watch

Terezo,kapánek přidej.. Prozatím je to kapánek taková táhnoucí se nuda.. Až to zapěješ alespoň 101x .. a mezi tím zkoušením si pro sebe po každé tvé zkoušce budeš pouštět i originál pro osobní kontrolu, pak pevně věřím, že už bude znít mnohem líp.. Ale i tak u tebe cením tu tvojí odvahu a houževnatost, to tam prostě je..

Díky :)), no je pravda, že to mám mnohem pomaleji. Ale i tak díky za tvůj názor, mně se líbí, že každý ho má jiný :) Navíc mám pořád čemu se učit a pořád se zlepšovat, mám tu možnost. :)

Jo, a pro osobní kontrolu mám své srdce, ne originální nahrávku. Originální nahrávkou se mohu naučit určité způsoby, ale nemohu to zopakovat a nýbrž si to ani tolikrát pouštět. Zpívám tak, jak zpívám a jsem na to hrdá, protože k informacím jsem přišla sama a vím, že se zlepším. Ale nemohu říkat, že mám být lepší než někdo druhý. S nikým nesoupeřím. Soupeřila bych sama proti sobě :) :D To jen tak dávám info tobě a obecně lidem, co mi tu hodně poradili. :)

Možná by pomohlo i komunikovat více s ostatními youtube hudebníky, domluvit se s někým známějším na společné tvorbě… Jakmile se ocitneš na kanálu s velkým množstvím subscriberů, máš napůl vyhráno.

Bey soc. sieti to asi pôjde ťakžie sa zviditelniť. Môže o tom povedať kamaratom a tak ale aj tak sú soc. siete. Aj ja som napríklad svoj kanál zdieľala cez soci.siete. Tu je môj kanálhttps://www.youtube.com/channel/UCxub5gioGy9fi2W0... https://www.youtube.com/watchTakže soc. siete budú asi lepšie.

Ahoj!Video zachycuje 14 dní na skautském táboře. Je to me první video a každá kritika dobrá :) Příjemnou zábavu. https://www.youtube.com/watch

Ahojky, natáčím let's playe z the sims 4 a chtěla bych se trošku zviditelnit. Takže tohle je můj kanál, pokud se vám bude libit můj kanal, dejte prosím like a odběr, děkuju mooc.https://m.youtube.com/channel/UCGT5iv7FeCTO9QUe...

https://www.youtube.com/channel/UCEru94vPLmYAgzov... Ahoj co myslíte je to dobré jsem začátečník děkuji .

Jsem začínající youtuber a streamer, na mém youtube kanále uvidíš převážně fortnite, ale hraju i nějaké ty příběhovky atd... Budu rád za odběr na kanále.Díky moc.