» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak zrušit uspání počítače klávesami

Zdravím,v novém notebooku Lenovo G50-30 s Windows 8.1 se mi uspává počítač, když zmáčku Tab nebo Caps Lock nebo levý Shift a nemůžu přijít na to, jak to vypnout. Dost to obtěžuje, protože tyhle klávesy běžně používám např. k běžnému psaní. Navíc mi nejede Opera, nechápu proč, Chrom normálně funguje.Poradíte, prosím, co s tím? Díky

Odpovědi na otázku

Nový notebook + nesmyslné chování = reklamace.Kromě vady není jediný důvod, proč by měly tyto klávesy uspávat počítač.

No jo.. Ještě takový dodatek, začalo to dělat až při instalování tiskárny, to asi ale nic nemění na tom, že je to vada počítače, co?

odebrat software tiskarny a nechat jen ovladac?