» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak zprovoznit Bluetooth v emulátoru androidu na windows10

Zdravím všechny a prosím o radu. Nainstaloval jsem si do WIN10 Nox App Player – Android Emulator a nedaří se mi zapnout Bluetooth a spárovat potřebné zařízení. V PC je bluetooth zapnuté a s daným zařízením je ve Windousech spárované. V Emulátoru se ale žádné zařízení ke spárování nenabízí.

Odpovědi na otázku

Nejde to

nejde to žádném emulátoru?nebo to holt nejde z principu věci?

odpovím si sám....žádný emulátor to nedokáže. Půjde to nejspíš přes virtuální box a v něm instalaci androidu.