» Poradna » Web a internet

Jak změnit libovolný email na seznam.cz

Jak změním libovolný email na seznam.cz, díkyk terému sep řihlašuju třeba na sbzar,cz,firmy.cz apod. díky

Odpovědi na otázku

Zkus prosím tu otázku rozvinout trochu šířeji. O co konkrétního ti jde? Na to co jsi napsal je jednoduchá odpověď. Založit nový na seznamu.PrasatkoPee

mám na seznamu libovolný email viz príklad neco@gmail.com, kterým se prihlasuju k firmy.cz, spoluzaci, apod. Ten potrebuju v seznamu zmenit, chci vedet jak. Míto neco@gmail.com chci dát napřiklad neco123@gmail.comNový zakládat nebudu to není resení, jelikoz k tomu starému je vázáno spoustu vecí.

Změnit nejde, musíš založit nový.

Tak to nelze, ani tam na Gmailu, Yahoo nikde co šílíš. Založíš nový a tam kde na něm něco máš, to předěláš na ten nový.

Založil jsem si nový druhý účet ne Seznamu ve tvaru papirnictví.4@seznam.cz a nedaří se mi na něj přepojit z motor.Q7@seznam.cz