» Poradna » Počítačové sítě

Jak zjistit cd klíč na Steam hru

Ahoj,právě jsem dostal ban na Steam a k tomu abych dokázal ,že účet je můj ,tak Steam support po mě chce nějáky CD key od hry kterou jsem na Steamu koupil.NEvíte jak takový CD key od zakoupené hry získam bez toho abych se přihlásil na Steam?

Odpovědi na otázku

Priamo na steam hru použi ,fakturu,datum zakupenia ako si platil kreditka atd.Otazka je začo maš ban nakupil si hry s ruských shopou ?

Tak jak to tedy je? Máš banána, ukradený účet nebo se ho naopak snažíš někomu ukrást ty?http://www.zive.cz/poradna/odcizeny-ucet-na-...

Aha tak to je