» Poradna » Ostatní

Jak zjistím, kolik má e-cigareta mAh?

Zdravím, koupil jsem si od kamaráda elektronku "KangerTech evod" ale nevím kolik má mAh a nevím jak to zjistit pokud to vůbec jde, nikde na elektronce jsem to nenašel. díky//upraven titulek z "Jak zjistím, kolik má elektronka mAh?" protože elektronka je něco úplně jiného //

Odpovědi na otázku

Ale na heureéce je hodně druhů :) Např. 1000mAh,650mAh apod. A já nevím kterej.

Jenom teda to není elektronka. Elektronka je tohle:https://www.google.cz/search

No aby jste se neposrali, stejně když se řekne "elektronka" tak si každý hned vzpomene na ele. cigaretu -__- ;)

Ne kazdy. Pouze tupouni.

Tipuju že ti je tak 40 a o takových věcech víš velké hovno,co :)

Ty si fakt myslíš, že lidi staří 40 let neví co je e-cigatera? Znají ji i dost starší lidi, tupoune mladý namistrovaný, co ví všechno lépe než všíchni staří nad hrobem

40 mi je, el. cigarety znám dobře, ale nikdy jsem neslyšel, že by tomu nějaký pitomec říkal elektronka. Každý trošku inteligentní člověk ví, že elektronka je něco úplně jiného...

Tipuju, že ti je tak třináct a "elektronku" sis pořídil, aby tvoji stejně přiblblí kamarádi podělali z toho jak jsi cool a aby ti táta doma nerozbil čuňu, protože kdybys hulil normální cigarety tak jednak bys smrděl na sto honů a jednak by ses poblil jak dán.

Tak ten největší boom už stejně prošvihl, takže mezi kámoši mu to plusové body nepřinese.A kdo ví, co do toho chce jeliman nalívat za dobrotu, se z toho možná pos*re i tak.

A proto takoví smradi kteří ví o životě hovno a nikdy ještě nic nedokázali, tak můžou prudit..... Měl bys jít makat pěkně rukama, aby sis začal vážit práce a starších lidí spratku jeden drzý!!!!!

@Marty - ty si myslíš, že keď ty si predstavuješ pod "elektronka" e-cigaretu a ostatní ti to vyvrátia, že oni sú tí, čo ho*no vedia?Si na omyle - myslíš si že si COOL, v skutočnosti si VŮL!

wow si zabil chlapče

No já tedy fakt ne a 40 mi zdaleka ještě není Elektronka není e-cigareta, kámo. Fakt ne.

sorry, znám oboje, ale e-cigaretě bych "elektronka" nikdy neřekl - možná ecig, e-cígo apod. ale ne "elektronka".

Snad měl v úmyslu stvořitel tohoto nesmyslu označit tu věc za ekokogickou cigaretu v době, kdy ji má držitel ve své moci, ne když ji vyhodí co by ekologickou zátěž.

...když se řekne "elektronka" tak si každý hned vzpomene na ele. cigaretu...Hochu, mýlíš se. Elektronky (tedy součástky, dřív se jim taky říkalo "lampy") v posledních letech frčí. I mezi některými mladými, jejichž IQ je vyšší než dnešní datum:http://kutilska.poradna.net/q/view/105888-lampovy-zes...

MI se při slově elektronka evokuje černobílá televize značky Tesla a s ní spojené veselé příhody - kdo zažil, ví, o čem je řeč.

a pod slovem lítačka si asi představuješ takovou zelenou plastovou kartu

Tady má ten šmudla elektronek co hrdlo ráčí. To by nevykouřil do konce života http://www.jogis-roehrenbude.de/Leserbriefe/Bruegmann-Dig...

možná by to měl zkusit vyšňupat. To by byla větší sranda PS: ale napadá, že by mohla být celkem sranda mít e-dýmku, se svítíci elektronkou čumící z hlavičky - takový steampunk

...mít e-dýmku, se svítíci elektronkou čumící z hlavičky...To je blbý, to by se mohlo ujmout. Raději si to dej patentovat, až se toho nějaký startupista ujme a vydělá na tom balík, tak ať z toho taky něco máš.

Podle toho, co tady chudáček předvedl, ten už má vyhuleno.