» Poradna » Programy

Jak zjistím, jestli jsem správně nainstaloval ovladač na základovou desku?

Dobrý den. Chci se Vás zeptat, jak zjistím, jestli jsem správně nainstaloval ovladač na základovou desku, jsem strašně zapomnětlivý a ani si nejsem jist, jestli jsem ten ovladač nainstaloval. Takže se chci také zeptat, co by se stalo kdybych to nainstaloval znovu. Jsem začátečník tak se mi prosím nesmějte, jestli jsem něco nepochopil správně. Předem Díky za Vaše odpovědi.

Odpovědi na otázku

Se podivej do spravce zarizeni a tam to uvidis.

Klidně to nainstaluj znovu, s druhou instalací se nic nestane. Lepší to nainstalovat dvakrát, než vůbec (co se může stát horšího, než ty samé soubory přepíšeš těmi samými?)

S těmito radami bys měl být opatrnější - tak jednoduché to opravdu není.

No, pouč mě - v čem?

Věřím, že si dokážeš potřebné informace vyhledat samostatně.

Stáhni všechny možné ovladače a verze z netu a všechny se pokus nainstalovat, on ti zůstane nainstalovaný ten nejvhodnější a nejnovější. Windows je prostě dokonalý.