» Poradna » Notebooky

Jak zjístím grafiku na notebooku

MÁM NOTEBOOK A SEKAJÍ SE MI HRY JAK PRASE A TO MÁM : RAM 4 GB , PROCESOR INTEL CORE i3 A GRAFIKU PRÁVĚ NEVÍM PORADTĚ JAK ZJÍSTÍM GRAFIKU

Odpovědi na otázku

grafika 4gb a i3 je hodně ? jaké hry se ti sekají ? jak starý máš ten notebook ? co máš za notebook ? sekají se ti jenom online nebo i local hry takhle ti asi nikdo neporadí hele

Nikde nepíše, že má grafiku 4GB. On neví jakou má...

Napred zisti ako vypnut CapsLock (velke pismo sa povazuje za kricanie).Ked chces na nas "rvat", moc odpovedi nedostanes.

Grafickou kartu zjistíš třeba ve Správci zařízení..

Stáhni si nějaký hwinfo, cpuZ, nebo cokoliv takového... budeš to mít černé na bílém...

No ty hry se ti sekat budou vždycky, vzhledem k popisované konfiguraci budeš mít v nejlepším případě gt 940m (nebo amd ekvivalent) a to ani zdaleka nestačí na nové či starší (metro last light, crysis 3) hry.hledat -> správce zařízení -> grafické adaptery. (záhada vyřešena)Kdyby si měl obrovské štěstí je tu možnost, že by si měl na zakázku dělaný Schenker XMG P304 v nejslabší konfiguraci (i3 + 4gb ram), ale o tom pochybuji, ten už má použitelnější gtx 860m.

uz sem to skousel a bylo tam napsany INTEL(R)HD

Tak bohužiaľ máš grafiku, ktorá nie je na hry, ale len na kancelársku prácu.

Tak to bych odhadl, že tam je pouze integrovaná, nebo jsi tu dedikovanou přehlédl... ale moc bych se nedivil, kdyby tam ani nebyla...

jestli 940m tak hd ready a medium detaily je optimál

Keby si mal desktop, i5-6500, 8 GB RAM a GTX 950 a vyššie nič by sa Ti nesekalo

Spíš ses zasekl ty a to zároveň s CapsLokem !!!

GK sa dá zistiť free aplikáciou: grafarna.exe