» Poradna » Programy

Jak zjisím program,kterým jsem si zakodoval fotky .

Program byl určen pro OS XP-ikona byla žlutomodrý klíč.Při přeinstalování na OS Win 7 jsem o program přišel.Je možné použít jiný program?

Odpovědi na otázku

A čo si vy predstavujeťě pod takým slovom "zakódoval", Kefalín?

V programu jsem si skryl soubor(foto) pod heslem.Nic víc ani míň súdruh major.

Skryl a zakódoval jsou dvě diametrálně odlišné věci. Tak to zkus znovu a líp.

Pokud dotazy tohoto "ražení" myslíš vážně, jsi na nejlepší cestě do "šaškecu". Pokud nikoliv také."Označení zařízení" není utajované.

A až zjistíš, co to bylo za program, tak bude následovat otázka, jak zjistit heslo k souboru zašifrovaném tím programem :D

Heslo znám-program ne.Tak snad-kdo hledá,najde.

Kua to je sranda,nekdo pouzije nějaký program k zasifrovani a ani nevi jaky. Kdyz se uz do taketo akce pustim tak preci jsem z programem obeznanen co dela a jak pracuje a hlavne jak se jmenuje a zda ma podporu.

Ano-plně s tebou souhlasím.Jsme lidi a děláme chyby.Moje blbost.Chtěl jsem jen radu,ne polemiku.

Ked chces radu tak uz konecne prezrad priponu toho pre nas neznameho suboru.

Tak se pokusím poradit. Nejsnadnější metoda bývá podle přípony zašifrovaného souboru. Většina šifrovacích programů souborům dává vlastní koncovku. A podle toho se to dá poznat. Přípona toho zašifrovaného souboru zní?

$#!

Jak tak hledám,mohl by to být ""CRYPTEXT"

Naistaluj virtualbox, do nej winxp, na 30 dni ti to pojede, nasdilej jednotku s foto, desifruj a pak celý virtualbox smazej. Pripadne si rikal, zes mel xp, licenci pouzij z nej, ale pocitam ze jak xp tak w7 nemas legal, tak ti to muze byt sumak

bohužel CRYPTEX ve W7 nejede,budu muset zřejmě oslovit někoho,kdo má ještě XP a u něj to dešifrovat.Jinak dík za rady.

Problém vyřešen.Cryptext nahrazen Axcrypt a v comanderu to jde odšifrovat.Tak díky.

No tak hledej, hledej, nenech se zdržovat.

Je neštěstím, když nesvéprávní mají přístup k výpočetní technice.

Je úžasné,jak jsi svou odpovědí vystihl téma otázky.Nikdy bych si nedovolil urážet lidi,o kterých nic nevím.Něco to o tobě vypovídá.

Dotaz vypovídá o tobě. Kdo neví co čím udělal a ptá se cizích lidí, kteří u toho nebyli, jak to vrátit zpátky, ten si mé hodnocení zaslouží

I kdyz jsem to plus dal, tak stejne -> svepravnost posuzuji soudy, ktere funguji ... no, vselijak ...

No uplne natuty to pujde zjistit podle pripony souboru, pripadne podle jeho hlavicky. Takze Vam nic nebrani ho zjistit.