» Poradna » Mobily

Jak zapojit lenovo y50-70 k repro soustavě Logitech z906?

Vlastně všechno je v popisku jen dopíši že přes jack vím,... ale chtěl bych znát jestli je nějaká lepší možnost ? co se týče kvality .. ? mám na ntb 2 zdířky, jack a druhá S/PDIF předpokládám že to není pouze na mikrofon, ... zda ano tak mě aspon zhejtíte.. :D Díkes

Odpovědi na otázku

Rozdíl v kvalitě ??? Nejspíš moc ne, ale 5.1 po S/PDIF asi půjde, na rozdíl od jacku.

můžeš mi prosím vysvětlit k čemu to je ?

Jack je jen stereo a navíc analog.S/PDIF je digitál a uví vícekanálový zvuk - hodí se hlavně pro filmy.https://cs.wikipedia.org/wiki/S/PDIF