» Poradna » Programy

Jak zablokovat msosync.exe

Dobrý den mám takový problém. Hledám způsob, jak zablokovat msosync.exe jedná se o Microsoft Office Upload Center a tuto službu vůbec nepoužívám. Přesto bere klidně 60% procesoru.

Odpovědi na otázku

A googlils? Cos zkoušels? Na googlu jsou mraky návodů, dokonce i odkaz už řešený případ na poradně zive.cz. Jestli chceš udělat 1000+ příspěvků tak bez šance, minule tu byl na stejný dotaz jen jedna reakce.

A zkusil jsi tu službu vypnout?

to ja fakt problem prepisat msosync.exe trebars na msosync.exexy

a podobne aj:NPAUTHZ.DLLNPSPWRAP.DLLked už tam budeš

HAHAHA viz výše SOUBOR.EX_ a máš to.