» Poradna » Počítačové sítě

Jak vytvořit vlastní server.

Dobry den,mam na vas dotaz, jak vytvorit vlastni server na ktery se muzu pripojit dalsimi zarizenimi a ktery bude umoznovat offine zobraneni souboru. (Tak jako umí DropBox)Dekuji za informace

Odpovědi na otázku

Gooli FTP to je asi najjednoduchsie.

googli :D

Můžeš třeba použít Owncloud, ale musíš mít kam to nainstalovat - na nějaký fyzický server (linux PC doma) nebo na pronajatý server někde na internetu.

Na tohle ovšem nebude mít dostatek funkčních Poirotem oblíbených buněk.

javascript:void%20InsSm('',%20'ctl04_1074_1029_ctl00_tbMessage')

chcem server abi som mohol bit majitel