» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak vyrušit okno tray app po zapnutí počítače?

Při zapnutí počítače se mi na obrazovce ukáže okno tray app a píše mi to že tam mam vložit cd s windows. Okno musim vypnout a pak mi naskočí znova a až tak po pátém kliknutí se mi zavře. Nevíte jak se toho dá zbavit? Díky.

Odpovědi na otázku

Dej jim sem obrázek hlášky.Nemáš v pc nějaký nefunkční program co byl jen na určitou dobu ?

mě otravovala i další dvě okna. Nevpomenu jak jsem vyrušil, ale v odkazu něco píší. http://m.zive.cz/poradna/trayapp/sc-20-cq-...

Zbavil jsem se těch otravných oken tray app tím že jsem si vyhledal v pc programy které se automaticky spoutějí po startu a zakázal spouštění HP klepnou na nastavení -Aplikace-Po spuštění-Zakázat HP