» Poradna » Programy

Jak vrátit Mozillu k otevření prázdné stránky?

Při spuštění Mozilla Firefox 10.0.2 očekávám prázdnou stránku, protože mám v: Ovládací panely/Možnosti Internetu/vlastnosti/ nastaveno: použít prázdnou. U mého počítače se objeví stránka: www.searchnu.com ... s kurzorem v okénku Vyhledat. U druhého počítače se stejnou verzí Mozilly je stránka prázdná. Jak se vrátit do původního stavu s prázdnou stránkou? Obnovení systému to neřeší. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Odinstalovat z prohlizece nezadouci add-ony / pluginy / panely a odvirovat pocitac. Lepe nejdriv to odvirovani..

Myslím, že cez ovládacie panely tak ako to nastavuješ ty nastavíš len IE. Skús priamo vo Firefoxe možnosti / všeobecné / po spustení prehliadača zobraziť / prázdnu stránku.

Ano, tim by bylo vhodne zacit, pricemz ty kroky navrzene vyse uz asi ani nebudou potreba. Mel jsem si toho vsimnout..

Obnovení OS to neřeší, protože to je "mladé" obnovení. A pokud "mladší" nemáš, viz výše.

Díky, je to vpořádku, zapomněl jsem to nastavit nejdříve ve Firefoxu. Já hlava.

To se stane. Hlavni je, ze to nemelo nejakou neprijemnou pricinu, jak jsem naznacoval vyse.. :o)