» Poradna » Programy

Jak upravit chráněný obsah ve wordovském dokumentu

Ahoj, už cca týden po chvilkách hledám, jak upravit chráněný dokument a nemůžu nic zjistit. Na tomto počítači mám LibreOffice Writer a dokument je doc nebo docx. V dokumentu jsou políčka chráněná proti změnám, potřebuju je odstranit a vložit vlastní text. Někdo nějakej funkční nápad? Díky Kopírování a vkládání jinam, ukládání do jiných formátů nepomáhá

Odpovědi na otázku

Ahoj,Pro úpravu uzamčených částí je třeba znát heslo pro úpravy. Pokud neznáš, je třeba vše přepsat do nového nezamčeného dokumentu.Pokud znáš heslo pro úpravy, stačí dokument jen odemknou a upravovat dle potřeby, nic jiného nevymyslíš.

Nejjednodušší funkční nápad je požádat autora dokumentu o nezamknutou verzi.

Nainštaluj si balik MS Office. Kúpiš na Internete, už dostali čerstvý na ulozto.

K čemu MS Office když říkáte že to nejde ...