» Poradna » Mobily

Jak uložím fotky z Googl+ do PC?

Jak prosím uložím vybrané fotky z mého úložiště do PC? Nabízí mi to jen možnost uložení odkazu.

Odpovědi na otázku

zřejmě to nejde, (nebo jsou v mizerné kvalitě). Tady nebo na poradně www.mujsoubor.cz se kdos ptal a odpověd i dostal. Teda jestli myslíš Můj diskJá volím screen. Výstřižek v pc/ntb je drobet horší

v pc/ntb nezkoušeno, v Androidu tři tečky pod sebou a možnos kopii. Zkusín screen ale nevim nějak mě tu zlobí. Do notesu nepůjdu že bych si přeposlal a dodal

Nahlášeno!

Volba "Stáhnout" (Shift+D) je nad tvoje schopnosti???

https://photos.google.comOznac si fajockou zvolene fotografie.Vpravo hore je ikonka 3 tecky.klik a potom klik Download.

dík za odkaz, k tomuto se obtížně hledávám cestu.Moje reakce v tomto vlákně se týká ne toho co mám někde v G+, ale na Můj disk od Google, kteréžto fotky a videa můžu nastaviz a sledovat i offline. Záleží co měl tazatel na mysli