» Poradna » Ostatní

Jak těžit bitcoin (začátečník)

Dobrý večer,v první řadě se chci vbc zeptat jestli to bude možné začít těžit na NTB (https://www.alza.cz/acer-aspire-v15-nitro-bla... )a pokud ano tak jak mám postupovat ???

Odpovědi na otázku

Tak to jsi mě pobavil....1. trochu jsi zaspal dobu, dneska už to v podstatě v domácích podmínkách nejde absolutně2. i v minulosti bys ale potřeboval několik vysoce výkonných grafických karet aby to vůbec mělo smysl...čili tady ten dejme tomu trochu výkonnější laptop využiješ tak možná na náročnější kancelářskou práci, pokud na něm budeš hrát, pujde to, ale to by mi bylo líto, protože ho po čase velmi rychle uvaříš

Takový NTB ti sežere mnohonásobně víc energie, než jakou hodnotu BTC bys mohl vytěžit Zapomeň na to, těžba BTC v domácích podmínkách už je za zenitem.