» Poradna » Programy

Jak stahovat nzb soubory?

Zdravím,Poslední dobou čím dál víc narážím na soubory co se stahují přes usenet, jsou to tedy soubory nzb. Pochopil jsem, že je to něco podobné torrentům, ale zatím jsem i přes hledání nepochopil jak jej stahovat... Mohl by mi tedy prosím někdo napsat jednoduchý návod jak na to? Některé soubory bych velmi rád stáhl, protože je jinde neseženu. Přededm díky!

Odpovědi na otázku

Info v "NZB & Usenet Downloading" nestačí?http://www.techsono.com/usenet/learn