» Poradna » Web a internet

Jak smazat zaznam o mem jmenu na Google

Dobry den, v ramci ROZVODU hleda jeste MA manzelka veskere informace o me osobe na webu , kde jsou stpy i o me soukrome inzerci atd , chtel bych to smazat , nevim JAk muze mi nekdo poradit DekujiRTEP

Odpovědi na otázku

Něco, co je jednou na netu už nesmažeš. Můžeš zařídit aby to nenašel google, ale kdo bude hledat tak stejně najde.

Bohužel, to sis měl rozmyslet dřív, než jsi to na internet dal. Co jednou zveřejníš na internetu, nelze už 100% odstranit. A i když to vymazes z Google, ostatních vyhledávačů se to netýká a třeba přes Seznam to pořád najde

Vím, že to zní blbě, ale - nerozvádět se.

Lepší je vůbec se neženit.

Co jednou vypustíš z úst ani párem volů nevrátíš, to samé platí o internetu.

Bojíte se vlastní ženy? Upřímně já se nebojím ani toho co mi maže mé linky: https://goo.gl/***spam*** a co teprve kdyby ten obsah četl.

Petre tys to nevoral, ale si to zvoral. Pozdravuj Tanu

Co jsem na netu prošel pod tvým jménem - tedy co jsi zde uvedl, skoro nic tam není, jen nějaké insolovence a zkrachovalé firmy, ale to může být jiný stejného jména a přijmeni. Bazary taky prázdné už.

Daj jej vacsiu polku toho co mas a mozes kludne s pokojom v srdci spavat.

Chtěl bych vidět jak bude dokazovat to, že to co našla pod tvým jménem jsi byl autorem opravdu ty, a né třeba někdo shodného jména, a nebo dokonce někdo kdo se za tebe vydával.

Jestli neco v bazaru, co měli spolu do páru, nebo jako břídil jiné lidi šidil, ted to na něj prasklo, co si nedá do vitríny za sklo, oni mu něco přišijouPříjmeního jestli je zvoral je plno

Můžeš se pokusit o nějaký výmaz pomocí tohoto formuláře.. Otázkou zůstává, jestli to bude pro tebe dostačující..???https://support.google.com/legal/contact/lr_eudpa