» Poradna » Web a internet

Jak se zbavit v Win XP reklamy, kde se zjevuje ten uřvaný kryplík z Alzy?

Pánové já Vás zdravím. Když chci pustit v neděli na seznamu cz vnučce pohádku, nebo i jiný prohlížeč, vždy mi tam naběhne ten uřvaný Alzácký kryplík. Jsem z toho na infarkt a myslím, že vnučka by z toho Alzáckého kryplíka mohla brzy dostat tiky. Nevíte prosím, kterým nejvhodnějším programem by se mi podařilo toho uřvaného Alzáckého kryplíka eliminiovat? Velice Vám děkuji za rady. Zdraví Mirek.

Odpovědi na otázku

Pusti dcére toho nášho, slovenského...cudzie nechceme a svoje si nedáme.https://www.youtube.com/watch

ad-blockABPžiadny program, ale doplnok do prehliadača

Obávám se, že jestli je to video ve stejném okně před pohádkou, tak to nepomůže.Zacpat uši, zavřít oči.

ad_block nepomůže.. protože se sice zablokuje reklama, ale to video se pak nepustí... TAkže opravdu to jen přetrpět...

proč není povoleno slovo ad_block?

Pokud ho zde mas, nevsimnes si toho, zkus ho vypnout, a chvili surfovat na zive.czZdejsi redakce chce vytriskat posledni korunu z reklam = AdBIock je zakázaný (napsáno jako ADBICK)

To neřeš, piš ad-block nebo ABP jako moderátor.

musim uznat reklama alzacz je vzdy urvana hlavne jak si nekdo pusti video na youtubu bez adbok tak tam zacne rvat alzacz a ve sluchatkach to neni prijemne protoze to je prervane

užasná odpověď, ty nejsi gumka ... ale guma