» Poradna » Mobily

Jak se vyznat v názvech TV

Ahoj,jak se vyznat v názvech TV jednotlivých zanček. A jak poznám jáká řada je nejnovější?LGPanasonicSONYSamsungpříklad:LG 42UB820VPanasonic TX-42AS750ESony Bravia KDL-50W805BSamsung UE55H6470z tohohle všeho sem schopnej vyčíst akorát úhlopříčku.DíkyJ.

Odpovědi na otázku

Jedině z popisu, katalogu atd., výrobce si to může označit jak chce, ani ta úhlopříčka tam nemusí být skrytá, i když tady asi zrovna je.

Díky.Nevim proč se telky neznačí nějakým základním info. Třeba SONY-49-LCD-3DP-2013. Každej by pak viděl, že jde o Sony s úhlopříčkou 49 palců, LCD panelem s 3D z roku 2013 a třeba by za tim mohl bejt nejakej model třeba A, B nebo tak...takhle aby se v tom prasatko vyznalo J.

To by na to musela být vytvožená nějaká závazná norma, což není.

Si děláš pr*el? Proč by něco takového mělo existovat? Z označení auta taky nepoznáe vůbec nic. Prostě se budeš muset podívat vždycky do katalogu a ideálně přímo na webové stránky výrobce, ne u e-shopů, protože tam jsou informace prolezlé chybami.