» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak se vrátit k předchozí verzi Windows

Dobrý den, máme problém s aktualizací, která se včera nainstalovala a potřebujeme jí odstranit/vrátit ke starší aktualizaci. Ovšem s absencí tohoto menu: https://ctrlv.cz/PlTt

Odpovědi na otázku

1. Předmětnou aktualizaci odinstalovat.2. Vrátit systém pomocí bodu obnovy.3. Obnovit systém ze zálohy (zálohu ale musíš mít).4. Reinstalace.-----------------------------------------------------------Počítej ale, že se ti tam ta aktualizace bude cpát zase - zakázat to (jednoduše) u desítek nelze..

Dobře. 1. udělat nejde. 2. jsme ted udelali. 3. take nejde a 4. to nam za to nestoji. Nám kvuli tomu totiz nejde internet tak nevimjestli reinstalace byto vyresila. mimochodem, vite jestli by to koupeni zakl. desky, processoru a RAMek vyřešilo? (Kamarád bude upgradovat.)

Omlouvám se za chyby. Psal jsem to na rychlo.

Napřed zjisti, jestli je vůbec něco vadné nebo není, a teprve pak něco kupuj/měň. Nemyslíš??Laicky to zjistíš např. tak, že nabootuješ z flešky linux. Pokud vše pojede, nic kupovat/měnit nemusíš, závada je ve W10.

Ano. Ale kamarád chce vylepšit PC tak jako tak.A obnovení dva dny zpět nevyšlo... :( takže už nevíme... a tov. nast. asi ne..

Nainstalované aktualizace se neodinsalovávají přes "vrácení předchozí verze windows", ale přes menu programy a funkcehttps://wintip.cz/642-jak-odinstalovat-aktu...

Kamarád tam ale nemá tlačítko odinstalovat.

Pak jsou jen dvě možnosti.Buď to nedělá s administrátorskými právy, nebo "opravoval" windows update a smazal SoftwareDistribution adresář.

No, ten "backup" u bodu obnovení se jmenoval: "Windows Update" a typ: "Důležitá aktualizace" Datum: 18.1.2019 a nic nesmazal, pokud myslíte předtím.