» Poradna » O Živě.cz

Jak se odhlásit z téhle Poradny?

Přihlásil jsem se do Poradny, abych zde utrousil své a chci se odhlásit.Ale ať klikám jak klikám na šipku vpravo nahoře vedle nicku, tak se mi nezobrazí roleta, abych se mohl odhlásit. Co je zase tohle za vymyšlenost?

Odpovědi na otázku

A ono fakt jo ....Vypnete na nekolik hodin prohlizec, po case se to odhlasi samo.Druhym a rychlejsim resenim je zavrit stranku a promazat cookies.

V seznamu dotazů menu jde, v podrobnostech dotazu už ne. Možná kolize s blokováním reklam.

Mě to nejde ani po vypnutí adb*locku, ale na mobilu to jede v blokovacímprohlížeči vpohodě, ale na pc nic nepomohlo...

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 54.0.2840.99

Je za tím doplněk pro blokování reklamy, který po poslední aktualizaci blokuje i některé funkční skripty. Po vypnutí blokování je potřeba několikrát obnovit stránku, pak by to zase mělo jet.

Keď teraz píšem niečo do diskusie, tak sa tiež nedá odhlásiť a to nemám žiaden Adbloc*. Skúšal som to na 3 PC a 2 nezávislých internetových sieťach

W10, pale moon 26.4 x86-64 - fungujechrome 54.0 x86-64 - fungujeEDGE - fungujeVivaldi 1.4 x86 - fungujePR2009, Pale moon 26.4 x86 - fungujeWin ME, ff 3.6.21 - nefunguje

A máš nějaký rozumný důvod se odhlašovat? Reálné údaje tady nemáš, takže nechápu, proč nestačí sem prostě nechodit. To že tady v databázi visí tvoje tuctová přezdívka, to fakt ničemu nevadí. Takže to je od tebe jen jakýsi trapný a teatrální odchod z poradny :D

Třeba proto, že nemusím být jediný kdo u toho počítače může sedět. A pokud tam někdo přijde a já tam budu přihlášený, tak pro (_!_) může poslat mým jménem do Poradny nějakou 3,14čovinu a já dostanu BAN. Pro upřesnění - nechci se odhlašovat na věčné časy.Jak prosté, milý Watsone.

Smaž cookies týkající se zive.cz a je to. Od té doby, co zavádí to prasácké maskování reklamy, to nefunguje každou chvíli. Sice to svádí na blokování reklamy, ale často mi to nefunguje ani v jiných prohlížečích, kde žádné blokování nemám.