» Poradna » Mobily

Jak se dá řešit blokace na operátora Sprint?(iPhone 5)

Chtela bych si po internetu koupit iPhone 5.Prodavajici udava ze iphone je blokovan na operatora Sprint vůbec nevim co to znamena a jestli mam verit tomu ze se to da bez problemu odblokovat.Dekuji

Odpovědi na otázku

Odblokovat se to dá, ale pokud nevíš jak, tak se na ten nákup vykakej. Je k tomu totiž nutný jailbreak a to má své zákonitosti a nároky na uživatele.

Sprint se odblokovat neda, resp. za velice draho.-vymenou zakladni desky, cca 4000kc-factory unlock s nejistym vysledkem za 2000kc-odblokovaci simkarta za 500kc, nejisty vyledek a nejista funkcnostiPhone blokovany na Sprint urcite nekupuj.