» Poradna » Mobily

Jak připojit 2 bt sluchatka na přehrávač MP3 nebo telefon, aby hrali najednou

Ahoj,prosím, poradil by mi někdo, jak připojit 2 bluetooth sluchátka na jeden přehrávač MP3 nebo telefon tak, aby hráli obě sluchátka najednou tu samou hudbu? Pokud to nejde na běžný přehrávač/telefon, tak jaký přehrávač, telefon, nebo jiné přenosné zařízení to podporuje?Děkuji moc.Oto

Odpovědi na otázku

To půjde asi dost těžko, telefony i MP3 zvládnou pouze jedno připojení. Jedině, že by jsi našel nějaké speciální zařízení, které zvládne více bt připojení najednou

děkuji, neznáš nějaké zařízení, které by to zvládlo?Děkuji.

Huawei P30 xd

https://www.monoprice.com/productPouzivaj internet na to, na co bol urceny!

mno, je to krkolomné, ale podle mne by to šlo takhle:1) do zdroje zvuku zapojíš jack rozbočku - kabel tvaru "Y" nebo krabičku (říká se tomu "kalhoty"), co má na jedné straně jeden samčí jack konektor a na druhé dvě zdířky = samičí jack konektory. Tím z jednoho výstupu na sluchátka vyrobíš dva. 2) ke každému z těch dvou sluchátkových výstupů připojíš něco jako tohle:http://www.ebay.com/itm/2-In-1-Wireless-Bluet... takže to bude vypadat jako bys měl dva telefony vysílající přes BT a ke každému si napáruješ jedny sluchátka. Přitom oboje bude hrát stejnou hudbu.