» Poradna » Mobily

Jak přehrát rádio pomocí bluetooth do sluchátek

Ahoj. Muže mi někdo poradit? Koupil jsem bezdratova sluchatka BT ale teď nemužu poslouchat muj oblíbený Radiožurnál. Není nějaká cesta jak to obejít? Předem ďíky.

Odpovědi na otázku

Hmm... to jsme se toho dozvěděli.To musíš pospat blíže. Vůbec jsi neuvedl k jakému zařízení to připojuješ atd.

Aha omlouvam se No je to telefon samsung XCover3 a prehrat radio bych chtel ve sluchatkach AfterShokz Titan.

Nejde to. Musia byť drôtové slúchadlá, ale presmerovať zvuk do BT sluchadiel nejde. Nepočítalo sa s tým

Děkuju :(

V manuálu vidíš, jestli tvůj mobil umí profil A2DP. Pokud ano, měl by podle návodu ke sluchátkům s nimi jít spárovat. U Radiožurnálu zrovna nebude vadit, že to není hi-fi.

Našel jsem, že Samsung Galaxy Xcover 3 má A2DP.

NEJDE TO Navíc FM přijímač v mobilu využívá sluchátka jako anténu. Takže musí být drátová, aby vůbec něco chytl.

Jasně, ale hledá cestu, jak to obejít. Takže klasická sluchátka připojí jen jako anténu a zvuk nasměruje do BT sluchátek. Nebo to nepůjde?

Teoreticky by to tak mělo jít, je to jen o tom, aby příslušná aplikace uměla zvuk poslat do BT sluchátek (na jiný výstup), drátová sluchátka by sloužila pouze jako anténa...

Presne.. sluchatka k telefonu uplne vpohode pripojim..ale radio proste opakuje svou.... pripojte sluchatka ..slouzi jako antena. Pech.

Teoreticky BT mono, alebo pod. app.

Podle mě to nepůjde. Do BT lze přesměrovat zvuky generované přímo systémem (že SW přehrávačů), ale FM rádio je samostatný čip, který nejspíš produkuje audio přímo v analogové podobě a jako takový jen prochází "mixážním pultem" zvukovky v telefonu. A odtud se už nedá přesměrovat do BT.

Můžu se zeptat, jaký mají zvuk? Uvažuji o nich, ale opravdu si nedovedu představit, jak znějí. Bone conduct je pro mě zatím neznámou…

Jsem hodně spokojený... rozhodně nelituju .. jen ten rozhlas mi strasne chybi

Zvuk je krasny hlasity a cisty uzasne reaguje i na ekvalizery. Basy jsou navic doplneny valstne jistym druhem vybrace... nekomu ovsem toto prave muze vadit.

Ok, díky

Musíš sluchátka spárovat s radiem a pak na radiu zvolit výstup do BT. Toť vše. Pokud něco z toho tvé rádio neumí, tak si musíš pořídit jiné rádio.

FM přijímač v mobilu, nikoliv rádio

PRoblem je v tom ze bez klasickych sluchatek na vetsine telefonu nejde spustit FM radio. Ono je problem v tom ze telefon dratove sluchatka vyzaduje hlavne kvuli tomu ze je zaroven vyuzivaji jako antenu.

dejte do audio výstupu mobilu kousek kabelu s jackem 3,5 jako anténu, spusťte fm radio a zapněte spárovaná sluchátka - funkční poslech na tlf. Xiaomi Redmi6

Jo, použít jiné rádio (jak píše Nargon) je dobrý nápad. Zkus projít nabídku nastavení metody audia třeba ve Spirit1 Real FM Radio. Jako další bych na přesměrování zvuku rádia ještě zkusil třeba Mono Bluetooth Router.

Dekuju za napad. To jsou nejake aplikace?

A co to rádio "přijímat" přes Internet?

Tak to by asi slo ale datove pripojeni a BT me sezere baterku (2200mAh) velmi,velmi rychle..

Ahoj. Jsou na trhu samostatná sluchátka např: http://www.daklos.cz/index.php nehledal jsem dál určitě jich bude spousta, ale je to levné a rychlé řešení jak poslouchat radio.

Zkus tohle, ale osobní zkušenost nemám Bezdrátový audio vysílač Renkforce BTX-1300, Bluetooth 4.0

dobrý den měl bych otazku mam bezdratova sluchatka sony a spustily se mi zpravy i kdyz je pocitac vypnuty porad to hraje jak to vypnu chtel jsem si pustit film ale porad to hraje

To prostě nefunguje. Pustit rádio z Wifi taky nejede protože to využívá pouze jedno "rádio" Buď Wifi nebo bluetooth. Tak je to u mojeho Huawei. Řešení to má vcelku jednoduché. Koupit Bluetooth vysílač. Je toho na trhu dost a kolem 600kč. V Číně to stojí 60kč. https://www.aliexpress.com/item/Wireless-Bluetooth-T...

Mám bezdrátová sluchátka a chtěl bych poslouchat rádio a nemám normální sluchátka.

Vyzkoušej ..připoj do mobilu jack od sluchátek jako anténu zapni blue thoot na mobilu následně fm rádio na mobilu a dej si svoje bezdrátové sluchátka do uší.

Postup nefunguje. Do sluchátek zvuk nejde. Pokud vypnu a zapnu rádio zvuk jde do reproduktorů mobilu.

Jak přehrát radio pomoci bluetooth do sluchátek

Jak přehrát rádio v mobilu přes bezdrátová sluchátka ? Předem díky. Honza.