» Poradna » Web a internet

Jak odstranit vir websearch

Nevím, jak odstranit vir websearch. Nejsem úplný PC negramot, vyzkoušel jsem různé odstranovače spyweru, ele neuspěl jsem. děkuji za nápovědu

Odpovědi na otázku

A je to vůbec vir? A jak se projevuje?

běž na viry.cz na forum a postupuj podle návodu. Jsou tam ochotní, pomohou.

Jestli je to vir.Taky jsem to nemohl odstranit, a když jsem stáhl ten nástroj, tak to to chtělo zaplatit. Ale nakonec pomohlo ruční projití registru a odstranění všech nalezených položek websearch.

přesně tak, popisujete co jsem zkusilještě jsem zapomněl ale projít registr

Ano, aj ja som si ho sám odstránil. Po odstránení zo všetkých prehliadačov a ako je vyššie písané všetkých súborov websearch z disku a registrov znovu nastaviť domácu stránku a mal by byť pokoj. Dobre je to robiť v núdzovom režime.