» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak nastavit rozházené služby Windows 7 do originálního nastavení ?

Vůbec nevím, co se stalo, ale po výpadku el. proudu polovina věcí ve Windows 7 nefungovala, záhadně se rozházely Služby Windows na téměř všechno VYPNUTO. Služby, které jsem věděl jsem spustil ručně, ale např. nejde spustit zvuk, hází to chybu 1068, ani závislé služby na zvuku nejdou spustit. Chtělo by to podle nějakého originálního seznamu služeb, znovu všechno projet a nastavit jak to má být. Existuje způsob, jak Služby uvést do originálního stavu ?Pokud to nejde, existuje nějaký korektní seznam originálně nastavených služeb ? (Zatím jsem takový nikde nenašel).Body obnovy se mi po výpadku elektřiny všechny vymazaly. Předem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Ty si snad děláš kozy, ne? Přeinstaluj OS a nevymýšlej ptákoviny, "rozházená" službo.

To daka haluz.Ked vypinas lsuzby tak si najprv zisti kera co robi, a vypinaj ich postupne.Preinstaluj si OS, ak to tak ako pises, keby to aj zrobis tak ti predsa musel ten "blesk" vymazat na disku aj kadeco ine.Inak toto si zgugluj v anglicitne, ja ine risenie nepoznam.

Alebo by si si mohol nastavit sluzby podla ineho pocitaca, co mu bezi Windows 7, napriklad mne.

Zkus restart mackat F8 a zkus opravu systemu.

Dej bod obnovy k nejbližšímu datu. Nic přeinstalovat nemusíš, jak ti radí zdejší diletandi. Pak bys musel instalovat všechny ovladače desky a grafiky a dalších zařízení.

"Body obnovy se mi po výpadku elektřiny všechny vymazaly. "Asi milý Karle neumíte číst, ale vidím že numíte ani psát - vy "diletande".....

Napřed Karle pořádně čti, než budeš někoho označovat za diletanta ;) A jinak vzhledem k tomu, že nikdo netuší, co všechno se tam mohlo rozvrat, tak je v tomto případě jedině spolehlivé řešení ten reinstal.

Zdejší diletanti ví. Dvořáci ví hov.no.

Opravdu BO zmizly po výpadku? Nemáš nulové nastavení pro BO? Výpadky proudu byly sekundové s opětným startováním?Obvyklý výpadek proudu je v následku asi totéž, co násilné vypnutí.

To byl asi Poltergeist, normálně výpadek elektřiny jen naštve pro neuložený obsah rozpracovaných materiálů. A s výmazem BO po přerušené dodávce elektřiny se moc nechlub, je to tvoje dedukce a notně ujetá.

no že vy ste se v tom zase vrtal, doktore :D netreba sa vŕtať a "opravovať" niečo čo funguje..urob si čistú inštaláciu a ideš