Jak nastavit monitor mode na kali linux: Atheros AR5B97 Wireless Network Adapter

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli nekdo nevíte co umí síťová karta Atheros AR5B97 Wireless Network Adapter (Monitor mode, Injekci atd.), popřípadě jak nastavit aby monitor mode jel. PS: Dnes jsem si stáhl Kali Linux a moc ho chtěl vyskoušet(Připomínky typu "Ty chceš určitě sousedovi cracknout Wi-Fi" si nechte pro sebe.)

Odpovědi na otázku

"...(Připomínky typu "Ty chceš určitě sousedovi cracknout Wi-Fi" si nechte pro sebe.)..." Nenechám: "Upozornění bylo odesláno."Nedoporučuji jakkoliv napomáhat při zjevné snaze přestoupit zákon a někoho poškodit.

Kde vidíš zjevnou snahu? co kdyý si chci otestovat svůj vlastní routr?

airmon-ng airmon-ng start wlan0mon