Jak nastavit, aby se mi soubory stahovaly na HDD?

Dobrý den, jde nějak nastavit aby se mi hry a všechny soubory stahovaly na HDD ? mám windows 7.

Odpovědi na otázku

1. Záleží přes co stahuješ, jestli specializovaný program nebo třeba obyčejný chrom prohlížeč.2. Tobě už se to někam musí stahovat, takže chceš jenom změnit cílovou složku pro stažení?

Když stahuji přes origin,ano

Jak v Originu, tak ve Steamu, to prenastavit jde.

A nie len na nich, i UPlay to umožňuje. A dám krk na to, že i in servery ponúkajú možnosť, kde sa bude inštalovať a ukladať stiahnutý obsah.

A kdyby to u neceho prece jen neslo, tak se to prelinkuje.

Stahují. Určitě nezůstávají v paměti.

A kam jinam se ti asi stahují???

Na SSD

Tak ho vyměň za HDD a bude se to na něj stahovat... jak prosté...

Ano jde.A já mám Windows 10.

A teď se ti stahují asi do šuplíku...

Buď si to změň v nastvení a nebo si origin a steam přeinstaluj na HDD a automaticky se ti to bude stahovat na HDD.

Hlavne si zadal otazku uplne blbo. Je to taky problem napisat to nejak takto:Mam Steam, v PC mam SSD a HDD. Da sa nejak nastavit, aby sa hry ukladali na HDD miesto na SSD?To ze mas windows 7 je momentalne uplne irelevantne, nakolko Steam klient je na kazdom Windows uplne totozny.A odpoved znie, ano, da sa to nastavit v nastaveniach Steam klienta.

Ja to takhle pochopil uz na zacatku. Kdyz se obcas jedna s pocitacove ne moc vzdelanymi osobami, tak si jeden musi minimalne 50% dalsich udaju doplnit sam. Potom uz pochopi v priruckach u FAQu pri nefungujicim stroji prvni bod: Zkontrolujte, zda je napajeci kabel pripojen do elektricke site.

Chapem. Ja napriklad nie som odbornik na opravu pracok. Minule sa mi pokazila pracka a volal som do servisu. Zdravy rozum mi vnukol myslienku, ze by som si mal nachystat Model, SN, a byt pricetny, aby som vedel popisat zavadu. To iste ked sa mi pokazi auto. Je mi jasne, ze prve, co vude servis zaujimat je model/typ a zavada.Pripadne inak, nenapises doktorovi email, ze ta niekedy nieco niekde boli a aby ti napisal na to lieky.