» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak nainstalovat ovladače pro Windows 10 když je nemůžu najít?

Ahojte jak nainstalovat ovladače pro Windows 10 když pro můj notebook (HP NOTEBOOK 4535S) když nikde nejsou? Mám použít ovladače pro WIN 8, 8.1 NEBO 7?

Odpovědi na otázku

Daný NB není kompatibilní s W10. Nutil Tě někdo s pistolí u hlavy, aby sis tam nacpal W10? Co s tím?Nainstaluj podporovaný OS.Viz support výrobce.

Ano, zkus použít ovladače pro starší Win. Pokud to nebude fungovat, můžeš:1. Přejít na Win. pro které jsou ovl. k dispozici.2. Napsat si ovladače pro W10 sám (nebo to někomu zadat a zaplatit)

Mas pouzit system, na ktory ovladace su.

Mám ten samý notebook, nainstaluj ovladače pro W8.1 a vše bude fungovat až na SRS Premium Sound, kde nefunguje ekvalizer(nepamatuji si, jestli fungoval v semičkách). Pokud systémové zvuky budou zpožděné, stačí zaškrnout "zakázat systémové efekty" v nastavení zvuků.

To je častý problém.

Alebo skocit na stranky vyrobcu Audio Chipu a pozriet, ci nahodou nema ovladace na W10 tam.

IDT High Definition Audio CODEC, HP má nejnovější ovladač pro W8.1 a ten mi nefungoval bez problémů, jak jsem výše napsal. Pro mne nedůležité chyby, jinak bych zkusil pro aktualizaci použít Windows Update...