» Poradna » Mobily

Jak nainstalovat Adobe flash player strong u Smart TV Máme tip Panasonic tx-40c320e

Dobrý den chci se zeptat jak do té mojí tv můžu nainstalovat fladh player strong... Zkoušel jsem aktualizovat software na tv ale píše mi to že nejsem ani napojeny na WiFi i když jsem napojeny na WiFi ... chci se koukat na tv že stránky sledování TV a to chce ten player co z tím ?? Děkuji

Odpovědi na otázku

Jak koukám na specifikaci http://televize.heureka.cz/panasonic-tx-40c320e/spec... , pak v té TV není operační systém. Kdyby byl aspon android, pak by to šlo - bud do prohlížeče flashplayer extra, nebo prohlížeč, co flashplayer obsahuje - třeba Maxthon. Takhle mám obavu, že z toho nic nebude a nepůjde to!

Vůbec nic. Flash už není podporován a do TV ho nijak nedostaneš. Videa můžeš sledovat jen přes zabudované aplikace (např. Youtube), ne přes prohlížeč.