» Poradna » Web a internet

Jak nahlásit hacknutý Instagram

Zdravím,-- byl mi hacknut Instagram - změněný e-mail i tel. číslo-- ze supportu Instagramu mi opakovaně chodí odpověd:Dobrý den,podle všeho se snažíte nahlásit, že váš účet je napadený. Přejděte do Centra nápovědy a přečtěte si, jak záležitost nahlásit:http://help.instagram.com/368191326593075No to má jeden malž problém. Na odkazu kliknu na "Myslím, že byl můj účet napaden" a dále na "Pokud se nemůžete přihlásit..."... no a tam končím, protože to kopne na https://www.facebook.com/help/contact/196687840820038 a tam vidím jen:Learn more about getting help on InstagramIf you're looking for help accessing your Instagram account, please visit the Instagram Help Center.... a naktivní tlačítko "Poslat".Tzn. otázka zní: Jak jde nahlásit ukradnutý účet? Děkuji.

Odpovědi na otázku

mám úplně stejný problém, nevíte někdo co s tím?

A co začít aspoň odsviněním svých malwarem zaprasených os?

Nikde Windows nemám :)

No a? To si myslíš, že kompromitovali Cukříčkův server?

Předpokládám slabé heslo nebo slabou bezpečnosti otázku. Těžko říct. Samozřejmě i tvá varianta je možná, ale v rámci použití mého účtu tomu moc nevěřím. Už v minulosti měl Instagram mnoho bezpečnostních děr.

Instagram patří pod FB a rozhodně nemá žádnou díru, kterou by ti někdo úplně cizí dokázal jen tak ukrást účet. Vždycky do toho je zapojen majitel účtu a nějaká jeho chyba.

Ty budes zrejme odbornik pres bezpecnost

Asi lepší, než ty ;)

Po týdnu dopisování se supportem mi ten starý aspoň smazali a založil jsem jej znova. Hrozná podpora.

a kolik platíš měsíčně že máš pocit že by tam měla bejt nějaká podpora ?

A jak se ti povedlo kontaktovat support? Přes to nahlášení v podpoře se nikam nedostanu.

a dali vědět, v čem byla chyba? slabé heslo? otázka? malware v iOS?

dobrý den byl mi ukraden účet který si změnil heslo,email a název účtu. a telefoní číslo a facebook jsem tam neměla zadaný. co mám teď dělat ??děkuji předem všem co poradí

Ahoj,mám uplně stejný problém,dnes mi nekdo ukradl účet na ista 😢...zmenil uživatelské jméno,heslo a e-mail 😢,nemůžu někam zavolat?

Mám stejný problém ... Už po druhý během týdne :/ a v hesle to fakt nebude :/

Mám stejný problém. Již podruhé během jednoho týdne.

Mám stejný problém. Nejdřív mě účet úplně zmizel a pak když jsem se si založila nový účet pod stejným jménem tak mi účet automaticky zmizí. Nevím kam to nahlásit aby se se mnou někdo bavil. Díky za info

Dobrý den, na několika webech jsem se dočetl, že cesta pro získání účtu je vyplnit nějaký formulář - nevíte prosím, jak se k tomu formuláři dostat?

Přišla jsem na to jak dostat zpět svůj účet na Instagramu. Změnili mi jméno účtu i heslo, ale instagram mě informoval e-mailem o cizí pokus o přihlášení - našla jsem ho ale v mailovém KOŠI. Takže v tomto upozorňovacím e-mailu je buď kód, že šlo o Vaše přihlášení a pokud ne, tak pod tím je odkaz na změnu svého hesla. Zadáte své telefoní číslo a vyjede Vám Váš účet sice s jiným jménem, ale jde to heslo změnit! A mám účet a zase jsem si ho přejmenovala zpět.

Dnes se mi to stalo také. V e-mailu ale bohužel nic nemám :( :( Nevím co s tím

Taky jsem měla oznámí od instagramu v koši,ale vzhledem k tomu, že číslo jsem při registraci nezadávala nemám se tam jak dostat, protože přezdívka i email byly změněny 😢Poradí někdo co s tím???

Stačí si zjistit jaké to jméno teď ten zloděj používá a potom ho vyplnit jako při přihlášení a kliknout na zapomenuté heslo a oni ti na email pošlou nové. Ty se pak přihlaš a jméno změň zpět.

Já mám horší problém, mě to někdo ukradl a smazal už podruhé za cca 14 dní..

Mne nekdo ukradl muj ucet, prejmenoval se, a zalozil mi novy s moji profilovkou ale zadnymi prispevky, ktery je propojeny s mym facebookem, nahlasila jsem to do toho formulare nevite za jak dlouho to vyresi?

Stalo se mi úplně to same. Nevíte někdo nějaké řešení?

Kde jste našli ten formulář na podporu?

No není to tak jak píšete. Většina tu píše že jim prepsali i emal tudíž se na jejich mail nic neodesl. Ja to řeším už týden. Nemůžu se nijak dostat nemám se kde a s kym spojit.

jméno se dá sice zjistit, ale ten, co se do účtu naboural a ukradl ho, tak změnil i mail. takže generace nového hesla je trochu k ničemu

Mám též ten problém. Zkoušel jsem to podle Vašeho návodu ale je to teď propojený s nějakým ruským mailem

Děkuji za radu, vážně to fungovalo. Alespoň jeden z milionu smysluplných komentů (y).

Ja se dozvedel ze me nekdo ukrad ucet z rakouska. Email co mi to ukrsdlo je ***@.ru !!Zmenili mi jak tel.cislo tak email takze se nemam jak dostat.A zmenili i profiovku.Jefine co zustalo jsou sledujici ktere jsem tam mel a fotky prispevky...Jedina moznost je poslat dopis do Ameriky do Instgram spise Facebook spolecnosti.Hruza

Dnes se mi to také stalo, klidně uvedu email člověka z Ru domény pokud by někdo měl zájem. Nicméně pomohlo se podívat do hromadných zpráv na seznamu, kde mám email a tak jsem nasel od instagramu email o změně, tak jsem dal, že tato změna nebyla moje a účet je opět v mé správě. Každopádně jste mi pomohli děkuji.

Zdravím, mně ho poprvé ukradli 18.10.2018 a od te doby už mi ho ta stejná osoba ukradla 9x většinou se to stává po 10hodině večer a v půl druhé ráno... nevim co dělat, vždy rychle jdu na email, kde mám záznam o tom, že mi bylo změněno heslo, tak dám že jsem to já nebyla a změnim ho zpět (zatim vždy úspěšně) ale bojim se toho, že jednou to už nepůjde, nebo že budu mít odstraněny všechny fotografie a vzpomínky.... Potřebovala bych vědět jak dokazat vymazat dřívější emailovou adresu, protože tam je uložená ta tý osoby co mi to krade... prosim kdyby nekdo věděl jak to odstranit dejte vědět...

...za minulý měsíc se mi to stalo 3x, taky nějaký pojebaný rusák.... heslo jak kráva co nikde jinde nepoužívám... ještě že ti příjde email od instagramu,že ti bylo změněno heslo,email...a jestli to chceš vrátit zpět

mirek.. a kedy ti ten e-mail z Instagramu prišiel? mne sa to stalo pred hodinou a zatial mi nič neprišlo

Je tu někdo, kdo sem dokáže napsat, jak instagram kontaktovat? přes ten jejich help center jsem už zkoušela vyplnit snad všechno, kontaktovala jsem i facebook ale marně, nic nezabírá, už fakt nevim, co dál. Prosím kohokoliv o kontakt na muj email: Pekarkova123@email.cz dekuju

Ahoj, posledních 14 dní mi přicházely emaily, smsky. Typu kódů či obnova hesel. Vždy to bylo večer, někdy o půl 1 nebo v půl 2 ráno. Výjimečně to bylo jednou kolem 16 hod. Vůbec jsem nevěděla co mám dělat. Dneska o půl druhé ráno, byl účet instagramu ukraden. Celý den jsem přemýšlela. Přes mobil to nešlo a ani přes email, stále ERROR! Potom mě napadlo, že bych šla na AVAST PROHLÍŽEČ, napadlo mě to po 6 hodinách. Zadala jsem zapomenutý heslo, přišel mi kód, zadala jsem ho a BUM! jsem tam! A nebo také přes email! Jen co už nevím, jak víc si mám účet zabezpečit. Doufám, že Vám nějak pomůžu.

Mě se stalo to že mi hacknuly acc změnil mi -email a uživatelské jméno a když chcu změnit heslo tak mě to ukaže tento email l*******1@u**.com a tenhle email není můj,a taky mi ani nepřišlo žádne upozornění od instagramu tak jsem skusil staré resety hesel ale to mi bohužel nefungovalo .. Takže nevím co dal. Nevite někdo kde se ten učet de zrušit potvrzením že je to muj acc