» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak mohu přidat síťové drivery do instalačky Windows 7

Zdravím,mám dotaz. Jak mohu do instalačky integrovat síťové drivery. Mám dva počítače a každý má jiné ovladače. Dá se integrovat oba síťové drivery nebo stačí jeden. Není v tom velký rozdíl. Jeden z pc GIGABYTE (AMD) a druhý z ntb Acer (Intel).

Odpovědi na otázku

Proč dáváš laninapovi odkaz na stažení NTlite, když laninap NTlite má dávno nainstalovaný i jej používá Jestli to nechápeš, on si tu zas přišel pokecat a řešit jeho triviální problémy, které tu stejně nikdy nikdo nevyřeší, i kdyby tu bylo napsáno milion relevantních postupů.

A proč by ti tu měl někdo radit? Minule jsem ti poradil, dokonce jsem to zopakoval minimálně třikrát, vůbec sis toho nevšímal nebo jsi psal, že je to blbě a nakonec jsi napsal, že ti poradili někde jinde správně a a přitom úplně to samé.Ale jooo, znova ti poradím.Integrovat můžeš kolik chceš driverů na síťovku.A návod si najdi na google. Psát ho do poradny znova nebudu, psal jsem ho tu Hloupému Honzovi (univerzální na automatickou integraci do install.wim, boot.wim i winre.wim)...A to vlákno bylo z poradny smazáno.Takže tak.Takže gooogle

To mi stačí. Tvoje neúplné rady jsou fakt prima. Hold nejsem tak chápavěji jako Tý. Jsem laik, tak na té úrovní se semnou bav. Nějak tě to chytlo, místo zápisu mi pošleš odkaz péčko. Každý zápis je jiný, pak to nevyřeším. Co tebeje jasné, ne mě. Pořád nechápeš, že nepotřebují se to učit, ale vyřešit úlohu.Kdybys poslal přesný zápis, neptám na fóru v angličtině. Jeden řádek a je mi to jasné. Navíc nesedím ti, neodpovídej.

"Pořád nechápeš, že nepotřebují se to učit, ale vyřešit úlohu."Pokud potřebuješ "vyřešit úlohu", vidím dvě možnosti:- naučit se JAK se daná úloha řeší (nechat si poradit, Google apod) a řešit sám- nechat úlohu vyřešit někoho, kdo to umí

Lanipap - Není to náhodou ten člověk, kterému jsme asi týden vysvětlovali několik věcí a stejně to vždycky udělal blbě?

A není so zbytečná práce? Jednou počítače nainstaluješ, pak si vytvoříš zálohu systému na externí disk a instalačku už vícekrát stejně potřebovat nebudeš.

Potřeboval jsem jen vědět, zdá mohu vložit dva síťové drivery. Jak se vkládají vím. Není to zbytečné, nemusím hledat dvd s drivery. Po instalaci se připojím k netu a stáhnu z datového uložiště ostatní ovladače. Externí disk nemám,zatím nepotřebuji. Důležité mám na dvd a druhou kopií v dat. uložištích.

Víš? A proto máš nadpis:"Jak mohu přidat síťové drivery do instalačky Windows 7"Dyť ty ani neumíš položit dotaz a napsat co víš a co nevíš. Dyť ty ani nevíš co víš Nebo máš úchylku se ptát na něco, co víš.Měl by sis udělat inventuru toho co víš.

Napiš mi tvůj správný název. Nenapsal jsem: Jak mohu přidat síťový driver do instalačky !!! Víš co je množné číslo? Rozdíl je přidat KB, počet nerozhoduje. Odpověděl si mi, větší počet síťových ovladačů v integraci je možný. Dík za radu.Vyzkoušel jsem a máš pravdu.Horší je to s ovladači USB3, originál balíček problém není. Ovšem, jak chci použít poslední verzi z IObit Driver Booster nelze, tvoří si vlastní zálohy, to mi nevezme. Použil jsem Genius Driver, ten to z pc vytáhl. Bohužel něco tam chybí a nevím co, tak USB3 vynechám. Etron USB 3.0 Extensible Host ControllerEtron USB 3.0 Extensible Root Hub

http://www.win-raid.com/t834f25-USB-Drivers-origi... a narvat si tam můžeš všechny, včetně těch tvých etronů, odkaz tam je.

Děkujuuu !!!

Mně neděkuj, ten odkaz tu dával milionkrát Hloupý Honza.