Jak je na tom můj pc ?

ahoj chtel bych se zeptat zda mam neco vymenit nebo zatím dobry nebo uplnej shit :D diky za názory . parametry zde : Čipová sada Čipová sada: AMD A88XČtečka karet Čtečka karet: neFyzické vlastnosti Barva: černáRozměry: 430 x 208 x 447 mmVáhová kategorie: Těžší - nad 3 kgGrafická karta Grafické jádro: NVIDIA GeForce GTX 960Typ grafické paměti: GDDR5Velikost grafické paměti (GB): 4VGA integrovaná - dedikovaná: dedikovanáKomunikace Bluetooth: neLAN: anoLAN, specifikace: GigabitWifi: neModelové číslo Modelové číslo: GAME MaxVeri IIMultimédia Integrovaný tuner: neVestavěné reproduktory: neVestavěný mikrofon: neNapájení Max. výkon zdroje (w): 500Operační Paměť Frekvence pamětí (MHz): 1866Počet paměťových slotů: 4Počet volných paměťových slotů: 2Set pamětí: 2x4GBTyp operační paměti: DDR3Velikost paměti RAM (GB): 8Operační systém Operační systém: neOptická mechanika BluRay mechanika: neDVD formát: čtení i zápisDVD mechanika: anoPodpora Podpora 3D: nePodpora DLNA: nePodstavec a uchycení VESA uchycení: nePoužití a určení Hry: anoProcesor Frekvence procesoru (GHz): 3,7Chladič procesoru: SilentiumPC Fera 2 HE1224Max. frekvence procesoru (GHz): 4,0Maximální TDP (W): 95Model procesoru: 860KPatice procesoru: FM2+Počet jader procesoru: 4Typ procesoru: AMD Athlon X4Sběrnice PCI Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

s pocitacem nejsem moc spokojeny nejake hry mi nejdou spustit nebo padaji a mam je ve vyjimkach v brane firewall . mozna mam blbe os nainstalovany nevim nejsem ajták

Vykonove je to ok, vetsina her by mela dobre jet na stredni a vyssi detaily.Co se tyka jakychkoliv ostatnich problemu, to se bez detailu moc resit neda. Kazdopadne by na tom spustit melo jit v podstate cokoliv.Pokud budes planovat utraceni, tak urcite postavit cele nove, na nove moderni platforme.

Je na tom dobre.

a kdyz bych chtel neco upgradovat co bys doporucil jako první?

Upgraduj sám sebe.... Tam je největší slabina.

ubuntu