» Poradna » Mobily

Jak hodit android 6.0 ne 5.1 do nepodporovaného mobilu.

Ahoj mám mobil Sencor element p5500.Dnes ho znova rootnu ale snažím se do něho dát custom rom a custom recovery.TWRP ani Cyanogen Mod mefungují nemám podporu.Mohl by mi někdo pomoct.Mé specifikace:Popis Element P5500 WhiteVelikosti displeje: 5,5" (technologie IPS LCD)Rozlišení: qHD 540 x 960 (16,7 mil. barev)Akcelerometr, světelný senzor, proximity senzorDual SIMCPU: MTK MT6582 (Quad Core 1,3 GHz)GPU: Mali-400 MPPaměť RAM: 1GBPaměť úložiště: 8GB e-NandSlot na kartu micro SDHC (až 32 GB)Přední fotoaparát: 2 MPxZadní fotoaparát: 8,0 MPx (Auto Focus, Panorama, digitální zoom, přisvětlovací LED dioda)GSM 850/900/1800/1900 MHzWCDMA 900/2100 MHzGPRS/EDGE/HSPA/HSUPABaterie: 1800 mAh Li-Pol (výdrž 200 hodin v pohotovostním režimu s jednou kartou SIM)Příkon: 5V, 1000 mAOS: Android 4.4.2 Kit KatWiFi: IEEE 802.11 b/g/nBluetooth: BT 4.0 EDR, A2DPGPS/AGPSFM rádio (87,5–108 MHz)Micro USB 2.0Rozměry: 156 x 77 x 9,3 mmHmotnost: 165g (včetně baterie)technický popis :Úhlopříčka 5,5 "Displej 960X540 IPSOperační systém ANDROID 4.4Procesor 4 x 1,3 GHzOperační paměť 1 GBInterní paměť 8 GBZadní fotoaparát 8 MPxPřední fotoaparát 2 MPxKomunikace 3G / WIFI / BT / GPSSlot na kartu microSD/microSDHCSpeciální vlastnosti Dual SIMVýška 15,6 cmŠířka 7,7 cmHloubka 0,9 cmBarva BÍLÁHmotnost 165 g

Odpovědi na otázku

No bud si stiahnut zdrojaky a upravit si na mieru, alebo dufat, ze uz to niekto pred tebou spravil a zavesil niekam na nejake forum.

BTW, kompilácia je náročná? Je nutné sa v tom hrabať, alebo len vybrať "miery" pre daný tel? Ale mám pocit, že ak je na trhu 234 telefonov, je dosť veľká šanca, že rozdielných tel by skutočne na HW úrovni mohlo byť menej (alias 1 ROM na viac tel), alebo vôbec nie?

Obávám se, že ti nikdo nepomůže. Custom recovery i ROM musí být vytvořeny přímo pro konkrétní model telefonu a to pro tebe fakt nikdo dělat nebude, zvlášt pro takový šunt, kterých mezi lidmi moc není.

Nic na forech jsem nenašel hledal jsem fakt dlouho a nic a jak jako zdrojáky na míru ?

No tak to sa mna nepytaj, nie som developer ani programator ani nic podobne.Tipujem vsak, ze ani ty nie, takze aj keby sinasiel zdrojaky od TWRP a zdrojaky napriklad od Cyanogen mod a pokial vyrobca hardveru ma otvoreny a verejne pristupny kod(co vacsinou nema), tak si aj tak nebudes vediet modifikovat tieto zdrojaky tak, aby pasovali na tvoj telefon.

musí tam být jádro pro tvůj konkrétní HW - tzn ROM pro jiný telefon na 99% nebude fungovat.

Zapomen na to.

Zase jeden co si koupí šrot ale chce být za každou cenu "cool"......oupil jsem si Škodu 105L a potřeboval bych do toho dát motor z formule.....

a ty jsi zase pěkný kretén, když neznáš odpovědi, tak raději drž hubu, takových idiotů, co jen kritizují je na fórech tuny