» Poradna » Mobily

Jak dostat obraz z mobilu(tabletu) do monitoru (miracast a pod.)

Výrobci mobilů a tabletů poslední dobou naprosto kašlou na implementaci HDMI nebo aspoň MHL do svých zařízení, což je například u tabletů s Atomem nebo podobně silným procesorem trestuhodné.Tak přemýšlím jak to vyřešit bezdrátově. Konkrétně mi jde o to, aby to:1) bylo použitelné u tabletu x86 s Androidem nebo Windows 2) aby bylo možné nastavit rozlišení nezávisle na rozlišení displeje tabletu (nejlépe fullHD)3) aby to šlo použít i na Linuxu (ne proprietární uzavřená technologie)Existuje takové řešení?

Odpovědi na otázku

tablety s atomem byly vždyck lowend. nomrální tablety mají minidsiplayport

Slušný tablet 4:3 s Atomem se dá sehnat za 3 500, podobný tablet vybavený HDMI za 10 000, což je trochu moc. A takový magor nejsem, abych si kupoval microsoftí tablet s i3 za 15-20k.Takže problém stále zůstává nevyřešený.